1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK Parti Van İl Teşkilatı Ankara'ya Çıkarma Yaptı

AK Parti Van İl Teşkilatı Ankara'ya Çıkarma Yaptı

AK Parti Van İl Teşkilatı Ankaraya Çıkarma Yaptı
A+A-

Adalet ve kalkınma Partisi (AK Parti) Van il teşkilatından 60 kişilik bir grup, İl Başkanı Abdullah Aras’ın öncülüğünde Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın davetlisi olarak AK Parti grup toplantısına misafir olarak katıldı.


AK Parti İl Başkanı Abdullah Aras’ın öncülüğünde il yönetimi, Gençlik Kolları, Kadın Kolları ve Merkez İlçe teşkilatlarından olmak üzere toplam 60 kişilik bir grup Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın daveti üzerine Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde (TBMM) bu haftaki AK Parti grup toplantısına konuk olarak katıldılar. Aralarında Çaldıran Belediye Başkanı Ferman Yıldırım’ında bulunduğu Van il grubu, İl Başkanı Abdullah Aras’ın öncülüğünde Başbakan Erdoğan’ın grupta yaptığı konuşmayı dinlediler. Başbakan’ın konuşması sırasında sık sık yüksek alkışlar ve sloganlarla heyecanlarını ve sevgilerini coşkuyla paylaşan Van AK Partililer, Başbakan’ın ve salondakilerin ilgisiyle karşılandı.


Grup toplantısı sonrası Başbakan’la bir araya gelen AK Parti Van ekibine, Milletvekilleri Burhan Kayatürk, Fatih Çiftçi, Mustafa Bilici ve Gülşen Orhan’da eşlik etti. Başbakan Erdoğan’ın yakın ilgi göstererek sohbet etmesiyle gerçekleşen buluşma sonrası birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.


TBMM’de AK Parti Van milletvekillerinin de özel olarak konuk ettikleri Van ekibi, daha sonra meclisten ayrılarak AK Parti Genel Merkezini ziyaret ettiler. Burada Genel Başkan Yardımcısı Ekrem Erdem’le bir araya gelen grup daha sonra ziyaretlerini tamamlayarak Ankara’dan ayrıldılar.

\"\"

A+A-

HABERE YORUM KAT