1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Trabzon'a Uçacak

Ak Parti Trabzon'a Uçacak

Ak Parti Trabzona Uçacak
A+A-

AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, üç haftadır planladıkları Trabzon yolculuğunu gerçekleştireceklerini belirtti. AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, yaptığ

AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, üç haftadır planladıkları Trabzon yolculuğunu gerçekleştireceklerini belirtti.
AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, yaptığı açıklamalarda, CHP'yi eleştirdi. CHP'li Zonguldak Belediyesi'nin vatandaşa hizmet götürmediğini öne süren Karaduman, "Başkanımız bizi art niyetli görmüş ama biz Zonguldak'ta yaşayan iktidar partisi ilçe başkanı olarak diyorum ki, şu anda CHP zihniyeti Lavuar Alanı ile ilgili koruma kuruluna dilekçe vererek bu alanı koruma altına aldırdı. Lavuar Alanı hayata geçseydi şu ana kadar projelendirilip hayata geçmiş olacaktı. Arkadaşlarımız mecliste konuştular ama maalesef bu zihniyet bu şehrin önünü tıkıyor. Lavuar Alanı'nın koruma altından kalkması için mahkemeyi de kaybettik. Lavuar Alanı ile birlikte Fevkani Köprüsü ile ilgili de herhangi bir şey yapılmıyor. Bugün Çaydamar Mahallesi'ne gidiyorsunuz, vatandaşlar bize telefon açıyor çamur içerisinde olduklarını söylüyor. Zonguldak'ın hiçbir mahallesinde, hiçbir yolunda ve asfaltlama çalışması yapılmıyor. Zonguldak'ta yaşayan vatandaş olarak biz de üzülüyoruz. Lavuar Alanı ile ilgili biz 2011 seçimlerinden sonra milletvekilimiz Ercan Candan'ın aracılığıyla koruma kurulundaki arkadaşlarla görüşüldü. Bu alan koruma altından kaldırıldı. Bunda da emeği olan bütün yetkili arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Zonguldak'ın önünün açılması anlamında biz bu çalışmaları yine gerçekleştiriyoruz, yine yapacağız. Belediye bu hizmet alanının dışında kalmak istiyor. Vatandaşa hizmet getirmek için hiçbir şey düşünmüyor. Vatandaş için hiçbir şey yapmıyor. Biz umut ediyoruz ki 2014 seçimlerinde vatandaşın gerekeni yapacağını düşünüyoruz. Biz art niyet değil, bu şehre bir şeyler kazandırmak için mahalle mahalle geziyoruz. Bütün duraklarımızı geziyoruz, oradaki insanların fikirlerini alıyoruz. İlgili mercilere de bunu aktarıyoruz. Bunlara da inşallah devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde Perşembe günü Milletvekilimiz Özcan Ulupınar ile birtakım ziyaretlerde bulunacağız. Zonguldak'taki çalışmaları yerinde inceleyeceğiz. Biz zaman zaman teşkilat olarak yapıyoruz. Bu programı milletvekilimiz Özcan Ulupınar ile birlikte gerçekleştireceğiz. Bu Cuma günü de inşallah 3 haftadır programlıyoruz, teşkilat olarak Trabzon yolculuğumuz olacak. Bir hafta İl Danışma Toplantımız vardı. Bir hafta Özcan Ulupınar'ın Ankara'da programı vardı İnşallah bu hafta yurt içi uçuşlara destek vermek anlamında Merkez İlçe Teşkilatımız olarak Özcan Ulupınar ile birlikte Trabzon yolculuğumuz olacak. Buradan bütün sivil toplum örgütlerine bütün siyasi partilere ve bütün Zonguldak'ta yaşayan vatandaşlarımıza havaalanında bizlere örnek teşkil ederek bütün vatandaşlarımızın da destek vermesini bekliyoruz" diye konuştu.
(OA-OA-Y)

25.12.2012 14:49:38 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT