1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Tekirdağ İl Danışma Meclisi Şarköy'de Toplanıyor

Ak Parti Tekirdağ İl Danışma Meclisi Şarköy'de Toplanıyor

Ak Parti Tekirdağ İl Danışma Meclisi Şarköyde Toplanıyor
A+A-

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı 9 Şubat Cumartesi günü, tüm teşkilatları, belediye başkanları, milletvekilleri ile birlikte Şarköy'de il danışma meclisini topluyor. AK Parti Şarköy İlçe Başkanı Osm

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı 9 Şubat Cumartesi günü, tüm teşkilatları, belediye başkanları, milletvekilleri ile birlikte Şarköy'de il danışma meclisini topluyor.
AK Parti Şarköy İlçe Başkanı Osman Kurd, 9 Şubat Cumartesi günü, Şarköy'de yapılacak toplantıya bin 500'e yakın bir katılım olacağını, tüm hazırlıkları yaptıklarını belirterek "Her ay Tekirdağ merkezde yapılan il danışma meclis toplantılarımız, 9 Şubat tarihinden itibaren her ay bir başka ilçede yapılacak. İlk toplantının Şarköy'den olması nedeniyle, ilçe teşkilatı olarak büyük bir hazırlık yaparak, yönetim kurulumuz ve partililerimizle görev dağılımı yaparak hazırlanıyoruz. 9 Şubat Cumartesi günü, saat 10:00'da ilçe binamızın olduğu Çarşı içinde bir araya geleceğiz. İl danışma meclis toplantımız belediye düğün salonunda saat 14:00'de başlayacak. Partimizin iler gelenleri ile birlikte gruplara ayrılarak, ilçe merkezinde mahalle ve sokak ziyaretleri yapacak, vatandaşlarımız ve esnafımızla bir araya geleceğiz. Yine oluşturacağımız iki grubumuz da, Mürefte ve Hoşköy beldelerimizi ziyaret edecek. İl Danışma Meclimize, Tekirdağ Koordinatörü İstanbul 3.Bölge Milletvekilimiz Harun Karaca, Tekirdağ Milletvekillerimiz Ziyadeddin Akbulut, Özlem Yemişçi, İl Başkanımız Ahmet Kambur, il yönetim kurulumuz, partimizin belediye başkanları, ilçe başkanları, gençlik ve kadın kolları katılacak." dedi.

08.02.2013 11:04:04 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT