1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Stk Ziyaretlerinde Hız Kesmiyor

Ak Parti Stk Ziyaretlerinde Hız Kesmiyor

Ak Parti Stk Ziyaretlerinde Hız Kesmiyor
A+A-

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Elçi ve beraberindeki teşkilat üyeleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Elçi ve beraberindeki teşkilat üyeleri Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret etti.
Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Sekmenli, Parti il teşkilatının ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Bayburt için yapılan ve yapılacak olan her hizmetin arkasında olduklarını belirten Sekmenli, "Elçi ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
Ak Parti İl başkanı Yusuf Elçi ise sıcak karşılamadan dolayı Sekmenli ve ekibine teşekkür ederek "Bayburt için daha neler yapabiliriz, STK'lar ile nasıl işbirliği içine girebiliriz, buradaki düşüncelerden nasıl yararlanabiliriz noktasında fikir alışverişinde bulunmak amacıyla buradayız. Bizde Ak Parti heyeti olarak Esnaf ve Sanatkarlar Kredi ve Kefalet Kooperatifimize çalışmalarında başarılar diliyoruz" dedi.
(YY-AT-Y)

14.01.2013 12:54:59 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT