1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti Sosyal İşler Başkanları Ankara'da

Ak Parti Sosyal İşler Başkanları Ankara'da

Ak Parti Sosyal İşler Başkanları Ankarada
A+A-

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Prof.Dr. Nükhet Hotar başkanlığında düzenlenen Sosyal İşler Teşkilat Toplantısında, AK Parti Genel Merkezi'nde İl Sosyal İşler Başkanları, İl E

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sosyal İşler Başkanı Prof.Dr. Nükhet Hotar başkanlığında düzenlenen Sosyal İşler Teşkilat Toplantısında, AK Parti Genel Merkezi'nde İl Sosyal İşler Başkanları, İl Engelliler Koordinasyon Merkezi ve Yaşlılar Koordinasyon Merkezi Başkanları, Kadın ve Gençlik Kolları Sosyal İşler Başkanları buluştu. Toplantıya İzmir'i temsilen AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Sosyal İşler Başkanı Faika Altunay başkanlığında bir heyet katıldı.
Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Nükhet Hotar'ın açılış konuşması ile başlayan toplantıda Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Numan Kurtulmuş, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik ve milletvekilleri teşkilat mensuplarıyla buluştu. Toplantının ardından TBMM'de Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile bir süre görüşme fırsatı bulan AK Parti İzmir İl Başkan Yardımcısı Sosyal İşler Başkanı Faika Altunay, Başbakan Erdoğan'a İzmir'de gerçekleştirdikleri çalışmaları anlattı.
(HD-HO-Y)

29.01.2013 13:43:06 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT