1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Soma Teşkilatı, Gazetecileri Kahvaltıda Ağırladı

Ak Parti Soma Teşkilatı, Gazetecileri Kahvaltıda Ağırladı

Ak Parti Soma Teşkilatı, Gazetecileri Kahvaltıda Ağırladı
A+A-

AK Parti Soma İlçe Teşkilatı, ilçede görev yapan gazetecileri kahvaltıda ağırladı. Nur Ala Restoran'da düzenlenen kahvaltıya AK Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan, İl Genel Meclis üyesi Ahmet A

AK Parti Soma İlçe Teşkilatı, ilçede görev yapan gazetecileri kahvaltıda ağırladı.
Nur Ala Restoran'da düzenlenen kahvaltıya AK Parti Soma İlçe Başkanı Mehmet Ali Özkan, İl Genel Meclis üyesi Ahmet Akar, Belediye Meclis üyesi Mehmet Ali Aksoy, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı Erol Saygılı, partililer ve Soma'da görev yapan gazeteciler katıldı. AK Parti İlçe Başkanı Özkan, kahvaltıda yaptığı konuşmada basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutladı, "İleri demokrasi anlayışına sahip olmanın en başta gelen ve olmazsa olmaz şartlarından birisi de medyanın, gazetecilerin bağımsız ve özgür bir çalışma ortamına sahip olmasıdır. Özgür ve bağımsız bir medya sisteminin varlığı, ülkede olup bitenlerin kamuoyuna aktarılabilmesi, kamuoyunun etkin bir şekilde bilgilendirilebilmesi için de son derece önemli ve gereklidir. Türkiye, düşünce özgürlüğü, ifade özgürlüğü, kişisel hak ve özgürlükler konusunda geçmiş dönemlere kıyasla bu gün çok daha ileri düzeyde ise, bunun sağlanmasında siyasi iradenin gücü ve kararlılığı kadar medyanın ve gazetecilerin de katkısı inkar edilemez. Zor şartlarda çalışan ve bazen de risk alarak, hayatlarını tehlikeye atarak haber toplamak ve bu haberleri doğru ve tarafsız olarak kamuoyunun bilgisine sunmak için gayret gösteren gazete emekçilerimizin Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutlar, işlerinde başarılar dilerim" dedi.
Gazeteciler de, bu önemli günlerinde kendilerini unutmayan ve böylesine güzel bir organizasyonla ağırlayan AK Parti camiasına teşekkür etti.
(YS-ERG-Y)

12.01.2013 13:03:41 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT