1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Siyaset Akademisi Önemli Konukları Ağırlayacak

Ak Parti Siyaset Akademisi Önemli Konukları Ağırlayacak

Ak Parti Siyaset Akademisi Önemli Konukları Ağırlayacak
A+A-

AK Parti Siyaset Akademisi, 6. haftasında Manisa'da önemli konukları ağırlayacak. Perşembe günü yapılacak olan Siyaset Akademisi'nin konuğu Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki olurken,

AK Parti Siyaset Akademisi, 6. haftasında Manisa'da önemli konukları ağırlayacak. Perşembe günü yapılacak olan Siyaset Akademisi'nin konuğu Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki olurken, cuma günü ise Gençlik ve Spor Bakan Yardımcısı Yusuf Tekin katılacak.
'Büyükşehir belediyeciliği, demokrasi ve insan hakları' konularının işleneceği Siyaset Akademisi derslerine partilileri ve Manisalıları davet eden AK Parti Ar-Ge Başkanı Necip Denktaş, siyaset eğitimlerinin amacına ulaştığını kaydetti. AK Parti İl Binası Toplantı Salonu'nda AR-GE den sorumlu başkan yardımcıları ile toplantı yapan Denktaş, siyaset akademilerinin bu haftaki konuklarını açıkladı. Necip Denktaş, "Başladığı tarihten bu yana yoğun katılımın sağlandığı siyaset akademisinin bu haftaki konukları Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve Gençlik Spor Bakan Yardımcısı Yusuf Tekin olacak" diye konuştu.
(VS-ERG-Y)

25.12.2012 15:47:58 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT