1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Sivas İl Başkanı Burhanettin Kuru Taksiciler İle Bir Araya Geldi

Ak Parti Sivas İl Başkanı Burhanettin Kuru Taksiciler İle Bir Araya Geldi

Ak Parti Sivas İl Başkanı Burhanettin Kuru Taksiciler İle Bir Araya Geldi
A+A-

AK Parti Sivas İl Başkanı Burhanettin Kuru, taksi duraklarını ziyaret ederek, taksicilerin sorun ve taleplerini dinledi. Her gün düzenli olarak sivil toplum kuruluşları ve esnaflar ile bir araya ge

AK Parti Sivas İl Başkanı Burhanettin Kuru, taksi duraklarını ziyaret ederek, taksicilerin sorun ve taleplerini dinledi.
Her gün düzenli olarak sivil toplum kuruluşları ve esnaflar ile bir araya gelen İl Başkanı Burhanettin Kuru, son 2 ay içinde, Amatör Spor Taban Birlikleri, Zeytin Eğitim ve Rahabilitasyon Merkezi, Diyanet-Sen, Memur-Sen, Kamu-Sen, Şoförler Odası, inşaat sektöründe faaliyet gösteren iş adamları, Sivas Esnaf ve Sanatkar Odaları Birliği, MÜSİAD, galericiler sitesi esnafları, Kangal ve Köyleri Yardımlaşma Derneği, Lokantacılar Odası, Eczacılar Odası, TSO, Demir-Yol İş Sendikası, Ticaret Borası, Çeçen Kafkas Derneği, şehirler arası otobüs firmaları, imamlar, organize sanayide faaliyet gösteren iş adamları, Ulaştırma Demiryolları Çalışanları Sendikası, Yeşil Işık Derneği, Beyaz Ay Derneği, Sivas Engelliler Derneği, Sivas Koleji, Vagon Bakım ve Onarım Atölyesi Müdürlüğü, Ulaştırma Memur-Sen, Tesviyeciler Odası, Eski Sanayi, Yeni Ata Sanayi, 4 Eylül Sanayi ve hal esnafları, Sivas Radyo ve Televizyonu (SRT), Sipas Vizyon Tv, Hürdoğan, Hakikat, Sivas'ın Sesi ve Yeniülke gazeteleri, Sivas Medya Center, ilçeler, parti binasında her cuma günü düzenlenen halk günleri ve her akşam aralıksız devam eden mahalle toplantıları ile Sivaslılarla bir araya gelen Burhanettin Kuru, son olarak Sigorta Taksi ve Büyük Otel Taksi duraklarını ziyaret ederek taksiciler ile görüştü.
Bugüne kadar seçim dışında kendilerini ziyarete hiç bir siyasinin gelmediğini belirten STK temsilcileri kendilerine sıcak ve samimi bir tavır gösteren İl Başkanı Burhanettin Kuru'ya teşekkür ettiler. Gerek ülke politikalarının ve gerekse Sivas'ın sorunlarının da konuşulduğu ziyarette STK temsilcilerinin Başbakan Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili övgü dolu sözleri üzerine İl Başkanı Burhanettin Kuru, Türkiye'nin ve Sivas'ın yarınlarının daha güzel ve daha müreffeh olacağını söyledi.
Taksicilerin sorun ve taleplerini dinleyip, fikir alışverişinde bulunan İl Başkanı Burhanettin Kuru'nun samimi ve sıcak tavırları dikkati çekti. İl Başkanı Burhanettin Kuru, taksicilere poğaça ve simitten oluşan kahvaltı ikram ederken, taksiciler ise sıcak çay ikramında bulunarak beraber kahvaltı yaptılar.
(UY-ZB-Y)

19.02.2013 16:58:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT