1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı, Aile Ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Kerem Toprak'ı Makamında Ziyaret Etti

Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı, Aile Ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Kerem Toprak'ı Makamında Ziyaret Etti

Ak Parti Serdivan İlçe Başkanlığı, Aile Ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Kerem Toprakı Makamında Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığı İlçe Başkanı Osman Çelik başkanlığında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Kerem Toprak'ı ziyaret ederek yapılan çalışma

AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığı İlçe Başkanı Osman Çelik başkanlığında yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Kerem Toprak'ı ziyaret ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Ziyarette AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Kerem Toprak'ın Müdürlük olarak yaptıkları çalışmaları anlatmasının ardından, "AK Parti'nin sosyal devlet anlayışı budur. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirip vatana millete hayırlı evlat olarak kazandırılacaktır" dedi.
Başkan Çelik, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Kerem Toprak'ın yapmış olduğu kutsal görevde başarılar diledi ve bundan sonraki çalışmalarında AK Parti Serdivan İlçe Başkanlığı olarak kendilerinin üzerine düşen bütün görev ve çalışmalarda yanlarında olacaklarını vurguladı.
Aile ve Sosyal Politikalar Sakarya İl Müdürü Kerem Toprak ise AK Parti Serdivan İlçe Başkanı Osman Çelik Başkanlığında yönetim kuruluna yapmış oldukları ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.
(SC-İÇ)

05.02.2013 10:13:05 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT