1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ KÖY YOLLARINDA

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ KÖY YOLLARINDA

AK PARTİ MİLLETVEKİLLERİ KÖY YOLLARINDA
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Teşkilat Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Nurettin Nebati başkanlığında Van'a gelen milletvekili heyeti, köyleri gezerek vatandaşların sıkıntılarını dinledi.

16 grup şeklinde Van’ın köylerine çıkarma yapan heyet, gittikleri yerlerde vatandaşların sıkıntılarını dinlediler. AK Parti iktidarı ile birlikte Türkiye’nin her anlamda geliştiğini ve bu olumlu gelişmenin bazı çevreler ve dış güçler tarafından engellenmek istendiğine vurgu yapan vekiller, 30 Mart yerel seçimlerde vatandaşların bunlara en güzel cevabı vereceklerine inandıklarını söylediler. Edremit ilçesine bağlı Dilkaya köyünde vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca, Ağrı Milletvekili Ekrem Çelebi, Adana Milletvekili Fatoş Gürkan, Edremit Belediye Başkan Adayı İbrahim Koç, AK Parti Edremit İlçe Başkanı Handan Fidan ve partililer, halkın yoğun ilgisiyle karşılaştılar. Gezi olayları ve 17 Aralık olaylarının yıpratma politikası olduğuna dikkat çeken vekiller, “Bunlar Başbakan Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere iktidarımızı yıpratma politikalarıydı. Bunlar Türkiye’nin gelişmesine ve büyümesine engel olmak için dış güçler ve yıllardır ülkenin gelişmesini istemeyen bazı kesimlerin ortaya attıkları bir oyundu” dediler.


Ziyaretlerin ardından bir açıklamada bulunana AK Parti Edremit İlçe Başkanı Handan Fidan, yurdun farklı bölgelerinden gelen milletvekillerin Van’a ziyaretlerinin olumlu bir hava estirdiğini belirterek, “Van halkı zaten her zaman vefalı, dürüst ve doğrunun yanında yer almıştır. İnanıyorum ki yerel seçimler öncesindeki bu ziyaretler sandığa da yansıyacaktır. Ben bu ilgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.


Vatandaşlar ise, ziyaretlerinden dolayı vekillere teşekkür ettiler.

galeri.PNG
A+A-

HABERE YORUM KAT

1 Yorum