1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Milletvekili Yetiş: "adıyaman Değişen Dünyayla Aynı Hızda Değişmek Zorunda"

Ak Parti Milletvekili Yetiş: "adıyaman Değişen Dünyayla Aynı Hızda Değişmek Zorunda"

Ak Parti Milletvekili Yetiş: adıyaman Değişen Dünyayla Aynı Hızda Değişmek Zorunda
A+A-

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Murtaza Yetiş, tarafından Adıyaman'da vatandaşlara doğrudan ulaşıp sorunlarını dinlemek amacıyla başlatılan mahalle buluşmalarının son durağı Kap Cami Mahallesi oldu

AK Parti Adıyaman Milletvekili Dr. Murtaza Yetiş, tarafından Adıyaman'da vatandaşlara doğrudan ulaşıp sorunlarını dinlemek amacıyla başlatılan mahalle buluşmalarının son durağı Kap Cami Mahallesi oldu.
Kap Camililerle buluşmasından önce 'Mahalle Buluşmaları' ile ilgili bilgi veren Yetiş şunları söyledi: "Her mahallemizde şehre ait ayrı bir güzellik ve çeşitlilik görüyoruz. Her kesimden her düşünceden vatandaşlarımızla bu buluşmalar vesilesiyle bir araya gelmek bizi ziyadesiyle mutlu ediyor. Bu buluşmalarda doğrudan, vatandaşlarımızı ilgilendiren değişikliklerden bahsediyoruz. Birçok vatandaşımızla direk bir araya gelme fırsatı buluyoruz. Onlar da medya üzerinden güçleri nispetince takip ettikleri siyasilerle bu ortamlarda buluşarak sorun ve sıkıntılarını aracısız iletme fırsatı buluyorlar. Verimli istişare ortamı oluyor. Her mahalledeki büyüklerimizden öneri ve dualar alıyoruz. Mahallelerdeki yaşlılarımızın bize yol göstericiliklerini son derece önemsiyoruz. Adıyaman değişen dünyaya paralel ve aynı hızda değişmek zorunda. Bölgeler arası gelişmişlik seviyesinde gelişmiş bölgeleri yakalayabilmemiz için daha fazla çalışmak, proje üretmek ve sabırlı bir şekilde bu projelerin takipçisi olmak zorundayız. Gelişme bir anda elde edilmiyor. Bu uzun bir süreç. Gerçekten de her şeyi devletten beklemenin bir şey kazandırmadığı bir dönemi yaşıyoruz. Bilgi çağında yaşıyoruz. Üreten bir toplum olamazsak kalkınmada istediğimiz seviyeyi yakalamayız".
(CK-MO-Y)

12.02.2013 16:37:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT