1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Milletvekili Kaşdemir Partililerle Bir Araya Geldi

Ak Parti Milletvekili Kaşdemir Partililerle Bir Araya Geldi

Ak Parti Milletvekili Kaşdemir Partililerle Bir Araya Geldi
A+A-

AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Biga ilçesinde partililerle bir araya geldi. Parti binasında ilçe yöneticileri ve partililerle bir araya gelen AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmai

AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Biga ilçesinde partililerle bir araya geldi.
Parti binasında ilçe yöneticileri ve partililerle bir araya gelen AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir,
"Çanakkale, Bayramiç, Gelibolu ziyaretleri yaptık. Biga'yı unuttuğumuzu düşünmeyin. Biga benim doğduğum, büyüdüğüm ve vekil olmamda en büyük rolü oynayan yer. Sizin de bildiğiniz gibi Biga'da hayvancılık yoğun olarak yapılıyor. İstihdam ve sanayi iyi durumdadır. Biga'da bir üniversitenin bulunması ise bizim için bir avantaj, bize kültürel canlılık kazandırıyor. Var olma sebebimiz bir siyasetçi olarak meseleleri çözüme kavuşturmak, ilgili makamlara aktarmaktır. Teşkilatımız sağ olsun bizi bu konuda hiç yalnız bırakmadılar. Yasama faaliyetleri devam ediyor. 2002'den bu yana AK Parti iktidarıyla ekonomiye can verdik. Son anketlere baktığımızda yükseliş devam etmektedir. Sonuçlara baktığımız da yüzde 55 oranında bir rakam görünmektedir, bu da cumhuriyet tarihinden bu zamana kadar baktığımızda gayet iyi bir rakamdır" dedi.
Terör konusuna da temas eden Kaşdemir, "Biz CHP gibi yapmıyoruz. Her hareketi cumhuriyetle karşılaştıran muhalefet partisi istemiyoruz, projelerle ön planda olsunlar. Biz sürekli her yaptığımızı cumhuriyet için yaptığımızı söylemiyoruz. Çünkü bu siyaset malzemesi değildir. AK Parti bu ülke için çimentodur. AK Parti ülkenin partisidir. Çanakkale'de CHP Tunceli Milletvekili 'dağa çıktım' dediğinde, birilerinin ona sesini yükseltmesini isterdim. Biz yapsak ülke düşmanı olurduk. Ama bizim hedefimiz kalıcı olmak. 2002'den bu yana batan banka var mı? Bizim yaptıklarımız göz ardı edilemez. Türkiye'de serbest seçim olduğu sürece CHP'yi iktidara geçirmeyeceğiz. Biz ülkemizin yarınını görebilen bir partiyiz. 2023 hedeflerimizi koyduk, şimdi ise 2073'ü konuşuyoruz. Sayın Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın programında değişiklik olmazsa eğer 17 Martta Biga ve Çan'da bulunacak. Biga coşku ve heyecanla başbakanımızı beklemektedir. Biga için ise tarım sektörüne en büyük desteğimiz baraj yapılmaktadır. Yol çalışmalarımız devam etmektedir. 2013 itibariyle son olacağı düşünülüyor. Bizim en büyük avantajımız huzur dolu bir ortamda siyaset yapıyoruz. Kocabaş çayının ihalesi yapıldı, en kısa zaman da çayı ıslah edeceğiz. Türkiye'de sadece 15 tane yapılan hükümet konağı Biga'da da yapılacak. Biga'ya vizyon katacak estetik bir hükümet konağı yapmayı istiyoruz" diye konuştu.
(ST-GD-MŞ)

19.02.2013 13:59:24 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT