1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Milletvekili Çiftçi, Memur-sen'i Ziyaret Etti

Ak Parti Milletvekili Çiftçi, Memur-sen'i Ziyaret Etti

Ak Parti Milletvekili Çiftçi, Memur-seni Ziyaret Etti
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Fatih Çiftçi beraberindeki partililer ile birlikte Memur-Sen Van Şube Başkanı Süleyman Sakar'ı makamında ziyaret etti. AK Parti Van Milletveki

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Van Milletvekili Fatih Çiftçi beraberindeki partililer ile birlikte Memur-Sen Van Şube Başkanı Süleyman Sakar'ı makamında ziyaret etti.
AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi, Erciş Belediye Başkanı Zülfikar Arapoğlu, İlçe Başkanı Mürsel Göral, AK Parti İl Başkan Yardımcıları Selami Taşdemir ve partililer ile birlikte Memur-Sen Van Şubesi'ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Şube Başkanı Süleyman Şakar ziyaretten duyulan memnuniyet dile getirilerek, sorun ve temenniler ifade etti. Şakar, hükümetin Van'daki çalışmalarından ve hizmetlerinden ötürü memnuniyetlerini ifade ederek, Memur-Sen TOKİ konutlarındaki sorunların bir kısmının çözüldüğünü ancak kalan kısmının ise çözümü noktasında yardım istedi.
AK Parti Van Milletvekili Fatih Çiftçi ise parti olarak sivil toplum kuruluşlarını çok önemsediklerini söyledi. Memur-Sen'in güçlü bir örgüt olduğunu belirten Çiftçi, Memur-Sen TOKİ'nin kalan eksikleri için konunun takipçisi olacaklarını da sözlerine ekledi.
(Yİ-Y)

25.01.2013 15:54:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT