1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Merkez İlçe 11 Ayda 4 Bin 500 Üye Yaptı

Ak Parti Merkez İlçe 11 Ayda 4 Bin 500 Üye Yaptı

Ak Parti Merkez İlçe 11 Ayda 4 Bin 500 Üye Yaptı
A+A-

AK Parti Tekirdağ Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Sezayi Çetin, 11 ayda 4 bin 500 üyeyi partiye kazandırdıklarını, merkezde toplam 17 bin üyeye ulaştıklarını belirtti. AK Parti Genel Merkezinin seçmen

AK Parti Tekirdağ Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Sezayi Çetin, 11 ayda 4 bin 500 üyeyi partiye kazandırdıklarını, merkezde toplam 17 bin üyeye ulaştıklarını belirtti.
AK Parti Genel Merkezinin seçmenin yüzde 20'sini partiye kazandırma hedefi doğrultusunda çalışmalar yürüten AK Parti Merkez İlçede üyelik çalışmaları tüm hızıyla sürüyor. Merkez ilçe yönetimi iş başına geldiği 11 ayda 4 bin 500 üyeyi partiye kazandırma başarısı gösterdi.
AK Parti Tekirdağ Merkez İlçe'nin Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sezayi Çetin, toplamda 17 bin üyeye ulaştıklarını, genel merkezin önlerine koyduğu yüzde 20'lik çıtaya ulaşmak için yeni bir çalışma içerisinde olduklarını aktardı. Çalışma konseptine göre Çınarlı'yı pilot bölge seçerek küçük çaplı bir uygulama yaptıklarını belirten Çetin, "1 günlük çalışmamız neticesinde umduğumuzun üzerinde bir üye kazanımı sağladık. Projemizi diğer belde, mahalle ve köylerimize de uygulamak için teknik çalışmaları yürütüyoruz" diye konuştu.
Merkez İlçe Teşkilattan Sorumlu Başkan Yardımcısı Sezayi Çetin Büyükşehir statüsünün Tekirdağ için yeni bir milat olduğunu, AK Parti'nin 11 yılda Tekirdağ'a kazandırdığı hizmetlerin en büyüğünün Büyükşehir olduğunu vurguladı. Çetin, "Muhalefet Büyükşehirin ne demek olduğunu çok iyi biliyor. Büyükşehiri Tekirdağ'a kazandıran Genel Başkanımız Tayyip Erdoğan'a ve AK Partiye bu hizmetin ödülünün yazılmasından korktukları için yalan yanlış bilgilerle süreci sulandırıyorlar" dedi.
Teşkilat Başkanı Çetin, parti olarak seçim sürecine girdiklerini, yaklaşık 1 yıl sonra gerçekleşecek olan Yerel Seçimler için 367 sandıkta 9'ar kişilik yönetimler oluşturarak sandık bazlı çalışmalara başladıklarını aktardı. Çetin, Tekirdağ Belediyesinin iyi yönetilemediğini de vurgulayarak, "Geminin dümeni yanlış ellerde. Bu gemiye iyi bir kaptan lazım. Tekirdağ'ın 5 yıl daha kaybedecek zamanı yoktur. İşin ehil ellere verilmesinin zamanı gelmiştir. Halkımız şunu çok iyi bilmelidir ki; AK Parti'nin misyonu sadece seçimler için değil, gelecek nesiller için çalışmaktır" diye konuştu.

23.01.2013 09:02:58 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT