1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Liseler Arası Futbol Turnuvası Düzenledi

Ak Parti Liseler Arası Futbol Turnuvası Düzenledi

Ak Parti Liseler Arası Futbol Turnuvası Düzenledi
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen liseler arası futbol turnuvası final maçı ile sona erdi. 24 Kasım tarihinde başlayan futbol tur

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanlığı tarafından organize edilen liseler arası futbol turnuvası final maçı ile sona erdi.
24 Kasım tarihinde başlayan futbol turnuvası final müsabakasında birinciliği Elazığ Balakgazi Lisesi elde etti. Müsabakalar sonrasında AK Parti Elazığ Merkez İlçe Başkanı Kadir Nozoğlu ve AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı A. Dursun Er, final müsabakasına katılan ve birinci olan Balakgazi Lisesi, ikinci olan Elazığ 75. Yıl Lisesi takımına madalyaları ile şampiyonluk kupasını verdi. Turnuva sonrasında AK Parti Elazığ İl Gençlik Kolları Başkanı A. Dursun Er yaptığı konuşmada, "Bütün insanların sağlıklı yaşamaları için spor en çok ihtiyaç duyulan araçlardan birisidir. Spor bedeni ilgilendirdiği kadar insan ruhunu da ilgilendirmekte. Spor yapmak gençlerin sorumluluk duygularını artırır. Saldırganlığı engeller, öfkenin kontrol edilmesini sağlar. Spor yapan çocuklar günlük hayatta ve derslerinde daha başarılı olurlar. Spor yapan çocuklar kendi yaşıtlarına oranla daha az hastalığa yakalanır" dedi.
(EK-AKK-Y)

04.12.2012 17:16:08 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT