1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti Kuşadası Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

Ak Parti Kuşadası Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı

Ak Parti Kuşadası Danışma Meclisi Toplantısı Yapıldı
A+A-

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kuşadası İlçe Danışma Meclisi toplantısı Belediye Meclisi Salonunda yapıldı. Ak Parti Aydın milletvekili Gültekin Kılınç, AK Partı Kuşadası ilçe Başkanı Ali Kara'

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Kuşadası İlçe Danışma Meclisi toplantısı Belediye Meclisi Salonunda yapıldı. Ak Parti Aydın milletvekili Gültekin Kılınç, AK Partı Kuşadası ilçe Başkanı Ali Kara'nın yanı sıra, Kuşadası ilçe yönetimi ve partililerin katıldığı toplantı yaklaşık iki saat sürdü. Toplantıda konuşan AK Parti Aydın milletvekili Gültekin Kılınç, AK Parti'nin bir yıl sonraki yerel seçimlerden daha da güçlenerek çıkacağını söyledi.
2014 yerel seçimleriyle ilgili çalışmaların başladığına dikkati çeken AK Parti Aydın milletvekili Gültekin Kılınç, "Şimdi Türkiye 2014 yerel seçimlerine hızlı bir şekilde hazırlanıyor. Her geçen gün tekerlek dönmeye devam ediyor. Aydın bu seçimlerde Türkiye'deki 29 ille beraber büyük şehir olarak girecek inşallah. Biz bundan sonrada yapacağız her toplantıda ısrarla sizlere büyükşehirin avantajlarını anlatacağız. Aydın neden büyük şehir olmalı, halkımız büyük şehirden ne kazanacak veya büyükşehir olmanın milletimiz için Aydın ilinde yaşayan 1 milyon 6 bin vatandaşımız için bir dezavantajı mı var, bunları sizlere paylaşacağız, sizlere anlatacağız ki, sizlerde bulunduğunuz ortamlarda halkımızın bu sorularına muhatap kaldığınızda doğru bilgilendirmeyi doğru cevap verebilmeyi gerçekleştirebilmelisiniz" dedi.
(ZH-Y)

15.02.2013 03:06:13 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT