1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AK PARTİ KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK PARTİ KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

AK PARTİ KÖY ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR
A+A-

AK Parti İl Başkanı Abdullah Aras ve beraberindeki partililer, merkez köylerini ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi.


AK Parti Van İl Başkanı Abdullah Aras, beraberindeki Merkez İlçe Başkan yardımcıları Veysi Ebiri ve Fethi Yıldız, Merkez İlçe Böşkanlığı yönetiminden Abdurrahim Arslan ve Şebap Gencay ile merkeze bağlı Tabanlı, Kumluca, Gedikbulak, Pirgarip, Eğlence, Meydancık, Değirmenözü ve Derebey köylerini ziyaret etti. Köy muhtarlarının ve vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılanan İl Başkanı Aras ve heyeti, köy sakinleriyle sohbet ederek taleplerini dinledi. Ziyaretlerinde konuşan Aras, köylerin en iyi koşullara sahip olmaları için AK Parti hükümetinin, milletvekili ve teşkilatla yıllardır çaba gösterdiklerini, köyler için hizmet seferberliğinde olduklarını ve köylünün her zaman yanında olduklarını söyledi. Aras, çözüm süreci için herkesin destekte bulunmasını ve duyarlılık göstermesini istedi.


\"\"

Tabanlı Köyü Muhtarı Fikri Yuka ise, geçmiş dönemlerde köye bir elektrik trafosu getirmek için günlerce çalmadık kapı bırakmadıklarını hatırlatarak, “O kadar çabalamamıza rağmen bir trafo alana kadar neler çekiyorduk. Ama şimdi istediğimiz kurum veya kuruluşa çok rahat bir şekilde gidip istediğimiz hizmetleri seri bir şekilde yaptırabiliyoruz. Köyümüz 30 haneli olmasına rağmen 3 adet trafo var. Bu da hükümetimizin başarısını açıkça ortaya koymaktadır” dedi.

A+A-

HABERE YORUM KAT