1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal:

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal:

Ak Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal:
A+A-

AK Parti Kırıkkale Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Oğuz Kağan Köksal, "Silah ve Mühimmat İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Kırıkkale için önemli bir y

AK Parti Kırıkkale Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Milli Savunma Komisyonu Başkanı Oğuz Kağan Köksal, "Silah ve Mühimmat İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Kırıkkale için önemli bir yatırım olacak" dedi.
AK Parti Kırıkkale Milletvekili Oğuz Kağan Köksal, partisinin Kırıkkale il başkanlığında gündeme ilişkin çalışmalardan bahsetti.
Seçim sırasında parti olarak seçmenlere sivil, demokratik ve insan haklarına daha saygılı bir anayasa çıkartacakları taahhüt ettiklerini hatırlatan Köksal, Anayasa çalışmalarının hızla devam ettiğini kaydetti.
Kırıkkale'ye yapılacak olan Silah ve Mühimmat İhtisas Organize Sanayi Bölgesi yatırımıyla ilgili olarak Köksal, "Kentimize kurulacak olan Silah ve Mühimmat İhtisas Organize Sanayi Bölgesi önemli bir yatırım. Bu sanayinin kurulmasıyla iş istihdamı olacak. Türkiye'de ilk defa uygulanan bir sistem olacak" dedi.
(VY-)

16.02.2013 15:09:38 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT