1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Kadın Kollarından Köy Ziyaretleri

Ak Parti Kadın Kollarından Köy Ziyaretleri

Ak Parti Kadın Kollarından Köy Ziyaretleri
A+A-

Çanakkale'nin Biga ilçesinde AK Parti Kadın Kolları üyeleri Arabaalan ve Işıkeli köylerini ziyaret etti. Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci, AK Parti'nin, kadın hakları konusunda hi

Çanakkale'nin Biga ilçesinde AK Parti Kadın Kolları üyeleri Arabaalan ve Işıkeli köylerini ziyaret etti.
Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Sirkeci, AK Parti'nin, kadın hakları konusunda hiçbir partinin yapamadığını yaptığını, kadına pozitif ayrımcılık içeren politikaların hayata geçirildiğini söyledi. İktidarlarınca kadın hakları konusunda önemli ilerlemeler kaydedildiğini anlatan Sirkeci, "Parti olarak başarılı çalışmalarımız her geçen gün artıyor ve daha yapacak çok işimiz var. Ak Parti icraatlarını ve belediyecilik anlayışını anlatarak yerel seçim çalışmasını yürüteceğiz. Bu ev ve köy ziyaretlerinden de çıkardığımız raporlar doğrultusunda yeni projelere imza atacağız" diye konuştu.
Yerel seçim çalışmalarını bilimsel anlamda hazırlanan projelerle destekleyeceklerini belirten Sirkeci, "Gittiğimiz ev ziyaretlerinde Ak Parti'nin icraatlarını anlatıyoruz. Halkımızın sorunlarıyla yakından ilgileniyoruz. Yaptığımız ev ziyaretlerinde halkımız kayıtsız kalmıyor her gittiğimiz yerlerde memnuniyetini dile getiriyor. Arabaalan ve Işıkeli köyü sakinlerine bize göstermiş oldukları yakın ilgi ve güler yüzlümisafir perverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonrada bize olan desteklerinizin artarak devam edeceğinden hiç şüphemiz yok" diye konuştu.
(ST-GD-MŞ)

19.12.2012 16:29:39 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT