1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti İlçe Başkanları Ve İlçe Belediye Başkanları Toplantısı Gerçekleşti

Ak Parti İlçe Başkanları Ve İlçe Belediye Başkanları Toplantısı Gerçekleşti

Ak Parti İlçe Başkanları Ve İlçe Belediye Başkanları Toplantısı Gerçekleşti
A+A-

Balıkesir AK Parti teşkilatında ilçe başkanları ile belediye başkanları toplantısı yapıldı. AK Parti İl Başkanlığı binasında yapılan toplantıya Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletv

Balıkesir AK Parti teşkilatında ilçe başkanları ile belediye başkanları toplantısı yapıldı.
AK Parti İl Başkanlığı binasında yapılan toplantıya Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Edip Uğur, Ak Parti İl Başkanı Mahmut Poyrazlı ile ilçe başkanları ve belediye başkanları katıldı. İl Başkanı Poyrazlı, açılış konuşmasında teşkilatın çalışmalarından dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti. Mahmut Poyrazlı, bir yıl sonra yapılacak olan yerel seçimler için başlatılan çalışmaların hız kesmeden devam etmesi gerektiğini belirtti.
2-3 Mart tarihlerinde Balıkesir'e gelecek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ziyaretinin de görüşüldüğü toplantıda konuşan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Edip Uğur, TBMM çalışmaları ile ülke ve ilde yapılan yatırımlar hakkında bilgiler verdi. Uğur, halkın yüzde 50'sinin üzerinde destek ve sevgisini kazandıklarını ifade ederek, Başbakan Recep Tayip Erdoğan'ın en iyi şekilde karşılanması için titizlikle çalışılmasını istedi.
(BD-AF-MŞ)

11.02.2013 17:05:00 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT