1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti İl Yönetimi, Salihli'de Ziyaretlerde Bulundu

Ak Parti İl Yönetimi, Salihli'de Ziyaretlerde Bulundu

Ak Parti İl Yönetimi, Salihlide Ziyaretlerde Bulundu
A+A-

AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı İsmail Önal, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Alataş ve Kani İyitürk ile birlikte Salihli ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu. Ziyaret sırasında Taytan Belediye

AK Parti Manisa İl Başkan Yardımcısı İsmail Önal, İl Yönetim Kurulu üyeleri Mustafa Alataş ve Kani İyitürk ile birlikte Salihli ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.
Ziyaret sırasında Taytan Belediye Başkanı Ali Gürsoy da İl yöneticilerine eşlik etti. Önce Salihli Devlet Hastanesi'ni ziyaret eden AK Parti heyeti, burada Başhekim Gökhan Gürsoy ile İdari ve Mali Hizmetler Müdürü Adem Arslan'dan hastane çalışmaları hakkında bilgi aldılar. Başhekim Gürsoy'dan hastanenin ihtiyaç ve taleplerini de dinleyen AK Parti İl Başkan Yardımcısı İsmail Önal, poliklinik sıkıntısı nedeniyle İl Özel İdaresi'nden talep edilen ve hastanenin bahçesine kurulacak konteynerler konusunda destek sözü verdi.
AK Partili yöneticiler, daha sonra Salihli Müftülüğü'nü de ziyaret ederek, Müftü Nurullah Sadıç ile makamında bir süre sohbet ettiler.
(ES-ERG-Y)

28.01.2013 12:26:36 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT