1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti İl Teşkilatı Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'nda

Ak Parti İl Teşkilatı Esnaf Ve Sanatkarlar Odası'nda

Ak Parti İl Teşkilatı Esnaf Ve Sanatkarlar Odasında
A+A-

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Elçi ve beraberindeki teşkilat üyeleri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı'nı ziyaret etti. Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları

Ak Parti İl Başkanı Yusuf Elçi ve beraberindeki teşkilat üyeleri Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanlığı'nı ziyaret etti.
Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkan Selahattin Karaman, parti il teşkilatının ziyaretinden duydukları memnuniyeti dile getirerek "Bayburt esnaf ve sanatkarlarının sorun ve sıkıntılarını il başkanı ve ekibine anlattık. Kendileri bizi samimiyetle dinlediler. Başarı istişare ile gelir. Bu ziyaretler başarınızın altındaki temeldir. Sayın il başkanımıza ve ekibine bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum" dedi.
Ak Parti İl Başkanı Yusuf Elçi yaptığı konuşmada şunları söyledi: "Başkanımız kısa bir süre önce sağlık sorunları yaşadı. Bugün kendisini makamında ziyaret ediyoruz. Kendisine tekrar geçmiş olsun dileklerimizi iletirken görevinin başında olması bizi mutlu etti. Başkanımızdan Bayburt esnafının dertlerini dinledik. Başkanımın belirttiği gibi başarı istişare ile mümkündür. Onun için buradayız. Sıkıntıları en kısa zamanda birlikte çözeceğiz. Başkanımıza ve oda çalışanlarına başarılar diliyoruz."
(YY-AT-Y)

14.01.2013 12:56:56 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT