1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti İl Teşkilatı Bayburt Ziraat Odasını Ziyaret Etti

Ak Parti İl Teşkilatı Bayburt Ziraat Odasını Ziyaret Etti

Ak Parti İl Teşkilatı Bayburt Ziraat Odasını Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi ve yönetim kurulu üyeleri Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe'yi makamında ziyaret ettiler. Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Ziraat Odası Başkanı Yıldırımtep

AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi ve yönetim kurulu üyeleri Ziraat Odası Başkanı Abuzer Yıldırımtepe'yi makamında ziyaret ettiler.
Ziyaret sırasında bir açıklama yapan Ziraat Odası Başkanı Yıldırımtepe; "AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi ve yönetim kurulu arkadaşlarımıza hoş geldiniz diyorum. Bu yoğun kar yağışı altında bizleri ziyaret etmeleri bizleri mutlu etmiştir. Kendilerine istek ve arzularımızı bildirdik. Sıkıntılarımızı ilettik. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum." dedi.
Daha sonra bir açıklama yapan AK Parti İl Başkanı Yusuf Elçi, "Ziraat Odası'nı ziyaret ederek Bayburt'ta tarım ve hayvancılıkla uğraşan çiftçilerimizin sıkıntılarını, sorunlarını, istek ve arzularını Ziraat Odası Başkanımız Abuzer Yıldırımtepe'den dinledik. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bundan sonra yapacakları faaliyetlerde başarılar diliyorum. İnşallah istek ve arzularına derman olmaya çalışacağız." şeklinde konuştu.
(YY-AA-Y)

08.01.2013 16:17:12 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT