1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti İl Birim Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ak Parti İl Birim Başkanları Toplantısı Yapıldı

Ak Parti İl Birim Başkanları Toplantısı Yapıldı
A+A-

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu başkanlığında, il ve ilçelerin birim başkanları, Erenler Düğün Salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısında bir araya geldiler. Katılımın üst seviyed

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu başkanlığında, il ve ilçelerin birim başkanları, Erenler Düğün Salonunda gerçekleştirilen istişare toplantısında bir araya geldiler.
Katılımın üst seviyede olduğu toplantıda, birim başkanlarından oluşturulan birim çalışma grupları tarafından birimlerin yapmış olduğu çalışmalar değerlendirildi, önümüzdeki süreçlerle ilgili çalışma planları oluşturuldu.
Toplantıda konuşan İl Başkanı Recep Uncuoğlu, teşkilatların sürekli bilgi alışverişi içerisinde olmaları gerektiğinin önemine vurgu yaparak, aktif ve dinamik yapının sürdürülmesi gerektiğini belirtti.
Teşkilatların aktif olduğunu gösterir en önemli çalışmalarından birinin de üye çalışmaları olduğunun altını çizen AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, "Teşkilatımızda gerek kadın kollarımızla ve gerekse gençlik kollarımızla koordineli olarak yürütülen üye çalışmaları hızla devam ediyor. Bir teşkilatın aktif ve iyi organize olduğunu gösteren en önemli gösterge üye çalışmalarının devamlılığı ve üye sayılarındaki artıştır. Genel Başkanımızı Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Teşkilat Başkanımız Ekrem Erdem tarafından da ciddiyetle takip edilen üye oranları, ilimizde de teşkilatlarımızın özverili çalışmalarıyla devam ediyor. Üye oranlarındaki artış aynı zamanda, vatandaşlarımızın bize olan güveninin, bizimle birlikte yürümeye devam ettiklerinin ve edeceklerinin de bir göstergesidir. Ben, yürüttükleri özverili ve başarılı çalışmalarından dolayı İlçe Başkanlarımıza, İl İlçe Birim Başkanlarımıza, burada olmayan ve teşkilatımızın her kademesinde fedakarlık gösteren teşkilat mensuplarımıza tek tek teşekkür ediyorum. Daha iyisi olmak için gecemizi gündüzümüze katarak yaptığımız faaliyetlerin devamını diliyorum" dedi.
(SC-İÇ)

08.02.2013 16:37:55 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT