1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti İl Başkanlığı'ndan Belpaş'a Ziyaret

Ak Parti İl Başkanlığı'ndan Belpaş'a Ziyaret

Ak Parti İl Başkanlığından Belpaşa Ziyaret
A+A-

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, beraberinde Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Erdoğan Demirci ve Ekonomi İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ile birlikte B

AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, beraberinde Halkla İlişkilerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Erdoğan Demirci ve Ekonomi İşlerinden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Mehmet Yılmaz ile birlikte BELPAŞ Genel Müdürü Nihat Seymen'i ziyaret etti. Uncuoğlu, BELPAŞ yönetimine çalışmalarında başarılar diledi.
BELPAŞ'ın başarılı çalışmalara imza attığını dile getiren İl Başkanı Uncuoğlu, "BELPAŞ, bünyesinde barındırdığı birçok tesisle şehrimizin sosyal yaşamına büyük katkı sağlıyor. Vatandaşımız da BELPAŞ'ın hizmetlerinden oldukça memnun. Başarı çizgisinin daha da artacağına inancımız tam. Genel Müdürümüze güveniyoruz. Kendisine işlerinde kolaylıklar diliyorum" dedi. BELPAŞ Genel Müdürü Nihat Seymen ise, "İl Başkanımızın bizlere olan teveccühü için kendisine çok teşekkür ediyorum. Çalışmalarımızla ilgili düşünceleri ve bizlere yaptığı ziyaretten çok mutlu olduk. Başkanımıza ve yardımcılarına çalışmalarında başarılar diliyorum" ifadelerini kullandı.
(RKO-RKO)

16.12.2012 15:50:44 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT