1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti İl Başkanı Köse'den Toki İddiaları İle İlgili Açıklama

Ak Parti İl Başkanı Köse'den Toki İddiaları İle İlgili Açıklama

Ak Parti İl Başkanı Köseden Toki İddiaları İle İlgili Açıklama
A+A-

Kepez'de TOKİ ve Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili iddialara AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse yazılı bir açıklama ile cevap verdi. AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse açıklamasında, "Doğruluğu olmaya

Kepez'de TOKİ ve Kentsel Dönüşüm Projesi ile ilgili iddialara AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse yazılı bir açıklama ile cevap verdi.
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse açıklamasında, "Doğruluğu olmayan, asılsız iddialarla Kepezli vatandaşımızı yanıltmaya çalışanlar bir kez daha duvara tosladı. TOKİ'nin Kepez'de özel proje alanı talebini, kentsel dönüşüm ve peşkeş olarak niteleyenlere, bu süreçteki girişimlerimiz ve ilgililerle yaptığımız görüşmeler neticesinde bakanlığımızın iptal kararının yazılı olduğu belgelerle cevap verdik. Buna da, 'zekaya hakaret' dediler. Biz, vatandaşımızın zekasına güveniyoruz. Vatandaşımız aklıselimdir. Bunu da sandıkta göstermektedir. Bunları anlayamayan CHP'dir" ifadelerine yer verdi.
Vatandaşın zekasına hakaretin, CHP zihniyetine mahsus olduğunu ifade eden Köse açıklamasında, "CHP İl Başkanı ve milletvekilinin 'Zekaya hakaret' açıklamalarını görünce, 'Türk milletinin yüzde 60'ı aptaldır' diyen düşünceyi savunan CHP zihniyetini hatırladım" sözlerine yer verdi.
(SK-Y)

04.01.2013 14:49:49 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT