1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti İl Başkanı Köse, "kumluca Göz Kamaştırıyor "

Ak Parti İl Başkanı Köse, "kumluca Göz Kamaştırıyor "

Ak Parti İl Başkanı Köse, kumluca Göz Kamaştırıyor
A+A-

AK Parti Kumluca İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısı, Kumluca Belediyesi Toplantı Salonu'nda yapıldı. Kumluca İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısı'nın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Arif Yavuzer,

AK Parti Kumluca İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısı, Kumluca Belediyesi Toplantı Salonu'nda yapıldı.
Kumluca İlçe Teşkilatı Danışma Toplantısı'nın açılış konuşmasını yapan İlçe Başkanı Arif Yavuzer, yaptıkları çalışmaları ve hedeflerini katılımcılara aktardı. Yavuzer, "Genel ve yerel yönetimler olmak üzere Kumluca olarak milletimize hizmet etmenin mutluluğunu her zaman yaşıyoruz. 65 bin 652 nüfusa sahip Kumluca'da , Beykonak, Mavikent, Adrasan beldeleri olmak üzere 3 bölgede yürütülen koordinatörlükle 29 mahallenin karnesini oluşturduk. Bugün itibariyle 6 bin üye sayısına ulaştık" dedi.
Belediyenin beş yıllık hizmetlerini anlatan Kumluca Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya ise, "Beş yıl önce seçimlerde vermiş olduğumuz vaatlerimiz arasında yer alan sahil tesislerini açtık, sıcak asfaltlarla yol çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Eğitimde, üniversiteye ek bölümler, Anadolu, Fen, Sağlık ve Turizm Meslek Lisesi, İlköğretim Okulu ve Adalet Sarayı açtık. Tarımla ilgili fuarlar, Kumluca hali, tarımsal sulama alanlarında faaliyetler gösterdik. İlçe teşkilatı ile birlikte takiplerini yaptığımız projelerimiz devam etmektedir. Başımız öne eğilmeden verdiğimiz sözü tutuyor tutmaya da devam edeceğiz" diye konuştu.
AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse de, danışma toplantıların önemli olduğunu vurgulayarak şunları söyledi:
"Kumluca teşkilatı, yeni projeleriyle, başarılı çalışmalarıyla Kumluca halkına hak ettiği hizmeti veriyor. AK Parti ilçe teşkilatlarının düzenlediği toplantılarda, bir ekip hareketi, bir gönül hareketi, bir ortak akıl hareketi ile istişareler yapılarak sağlıklı sonuçlar alınıyor. İstişarede rahmet vardır. İstişare yaparak doğruyu buluyoruz ve vatandaşların sıkıntılarını yakından takip etme şansı yakalıyoruz. İl ve İlçe teşkilatı olarak ana kademe, gençlik kolları, kadın kolları, ilçe, belde teşkilatları, belediye başkanları ve meclis üyeleriyle birlik ve beraberlik içerisinde çalışıyoruz."
Türkiye'ye daha fazla hizmet üretebilmek için çalışmaya devam etiklerini kaydeden Köse, "AK Parti iktidarları döneminde önemli hizmetler ürettik. Hatta, birçok alanda yaptıklarımız 80 yılda yapılanlardan daha fazla. Ancak, eksiklerimiz de var, yaptığımız ama anlatamadıklarımız da var. Bu toplantının esas amacı da tüm teşkilatlarımızla bir araya gelerek, eksiklikleri, problemleri ve projeleri ele alıp önümüzdeki döneme hazır olmak" ifadelerini kullandı.
Kumluca'nın imrenilen, kıskanılan ve göz kamaştıran bir ilçe olduğunu belirten Köse, "AK Parti, hizmet siyaseti yapar, hizmeti, yatırımı ve projeyi konuşur. Konuşmakla da kalmaz, ne söylediyse yapar, hayata geçirir. 11 yıldır yapacaklarımızı söyledik. Söylediklerimizi de hayata geçirdik. Kumluca İlçemiz, AK Parti kadroları ile yapılan hizmetler sayesinde imrenilen, kıskanılan ve göz kamaştıran ilçemizdir. Muhalefet partileri gibi seçim kazanmak için, daha doğrusu Antalyalıları kandırmak için bilboardları donattıkları uçuk vaatlerle milletimizi kandırmıyoruz" diye konuştu.
Kumluca İlçe Danışma Toplantısı'nda en çok üye yapan Tuncay Avcıoğlu'na plaket verildi. Toplantıya AK Parti İl Başkanı Mustafa Köse'nin yanı sıra İl Kadın Kolları Başkanı Nezihe Yoldan Tezcan, İl Gençlik Kolları Başkanı Hasan Bozdemir, İlçe Koordinatörleri Mehmet Karakayalı, Vural Astarcıoğlu, Mehmet Bilgin, Kadir Sarıcalar, İlçe Başkanı Arif Yavuzer, Belediye Başkanı Hüsamettin Çetinkaya, İlçe Yönetim Kurulu üyeleri, Kadın ve Gençlik Kolları üyeleri, mahalle başkanları ve partililer katıldı.
(SK-Y)

09.01.2013 14:52:37 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT