1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti İl Başkanı Fırat'tan "çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

Ak Parti İl Başkanı Fırat'tan "çalışan Gazeteciler Günü" Mesajı

Ak Parti İl Başkanı Fırattan çalışan Gazeteciler Günü Mesajı
A+A-

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. İbrahim Halil Fırat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı. Gazetecilik mesleğinin fedakarlık isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir m

AK Parti Adıyaman İl Başkanı Av. İbrahim Halil Fırat, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler günü münasebetiyle bir mesaj yayımladı.
Gazetecilik mesleğinin fedakarlık isteyen, zor şartlarda yapılan önemli bir meslek olduğunu vurgulayan Başkan İbrahim Halil Fırat, mesajında şunları kaydetti:
"Halkımızın doğru ve tarafsız haber almasını sağlamak için özveri ile çalışan basın mensuplarımız sayesinde, Cumhuriyetimizin kuruluşundan bu güne kadar önemli gelişmeler sağlamıştır. Demokrasinin yerleşmesinde basın kuruluşlarının önemli katkıları vardır. Bir milleti aydınlatma ve uyarmada, bir millete muhtaç olduğu fikri gıdayı vermede, özet olarak bir milletin hedefi mutluluk olan müşterek istikamette yürümesini teminde, basın başlı başına bir kuvvet, bir mektep, bir rehberdir. Gazetecilerin, halkımızı gelişen olaylar hakkında bilgilendirmek için ortaya koydukları emek kutsaldır. Onların bu görevleri yerine getirirken yaptıkları çalışmalara yardımcı olmak da hepimizin görevidir. Fedakarca çalışarak halkımızı aydınlatan değerli gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü'nü kutluyorum. Tüm basınımıza ilkeli ve tarafsız yayıncılık anlayışından taviz vermeksizin yerine getirdikleri bu önemli kamu hizmeti için teşekkür ediyor, basınımızın temel taşı olan fikir işçisi gazeteci arkadaşlarımıza başarılar diliyorum."
(AHM-OK-Y)

09.01.2013 16:53:55 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT