1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. AK PARTİ HEYETİNDEN İLLER BANKASI’NA ZİYARET

AK PARTİ HEYETİNDEN İLLER BANKASI’NA ZİYARET

AK PARTİ HEYETİNDEN İLLER BANKASI’NA ZİYARET
A+A-

Ak Parti Van İl Teşkilatı heyeti, Milletvekili Fatih Çiftçi ile birlikte İller Bankası Müdürü Enver Çelebi’yi ziyaret ettiler.


Milletvekili Fatih Çiftci ve Ak Parti İl Başkan Vekili Ümit Esengül, Erciş Belediye Başkanı Zülfikar Arapoğlu, İlçe Başkanı Mürsel Görel, İl Başkan Yardımcıları Selami Taşdemir, Şevket Yaşin, Kadir Tugay’dan oluşan heyeti İller Bankası Müdürü Enver Çelebi’yi ziyaret ettiler. Heyeti makamında kabul eden ve ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çelebi, “Başta Van olmak üzere bölgede Hakkari, Muş ve Bitlis’ten de biz sorumluyuz ve bu bölgedeki belediyelerde toplam 39 proje yürütüyoruz. Bu bütçeler için harcanacak olan miktar ise 85 milyon TL. 12’si tamamlanan bu projelere üstelik bu yıl 5 yeni proje daha eklenecek. Alt yapı konusunda ise İller Bankası olarak bölgeye ciddi katkılar sunuyoruz. Amacımız bu ildeki hizmetleri en yüksek verim sağlayacak şekilde desteklemek. Bu konuda elimizden gelen desteği sunuyoruz. Umarım büyükşehir ile birlikte Van daha büyük desteklerle daha da ileri bir seviyeye taşınacaktır” dedi.


Çelebi’nin verdiği bilgilerden sonra konuşan Milletvekili Çiftci ise, İller Bankası’na her türlü desteği vermeye hazır olduklarını kaydetti. Çiftci, İller Bankası’nın modern belediyecilik ve çağdaş şehircilik oluşmasında büyük katkıları olduğunu ifade ederek Çelebi’ye çalışmalarında başarılar diledi.

A+A-

HABERE YORUM KAT