1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Heyeti, Mahmut Çalık Eğitim Kampüsü'nü Ziyaret Etti

Ak Parti Heyeti, Mahmut Çalık Eğitim Kampüsü'nü Ziyaret Etti

Ak Parti Heyeti, Mahmut Çalık Eğitim Kampüsünü Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkçi ve beraberindeki heyet, İPAŞ Genel Müdürü Kemal Özbudak ile beraber Mahmut Çalık Eğitim Kampüsü'nü ziyaret etti. AK Parti İl Başkanı Av. Bülent Tüfen

AK Parti Malatya İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkçi ve beraberindeki heyet, İPAŞ Genel Müdürü Kemal Özbudak ile beraber Mahmut Çalık Eğitim Kampüsü'nü ziyaret etti.
AK Parti İl Başkanı Av. Bülent Tüfenkçi, "Mahmut Çalık Beyefendi, Malatyamız için bir değer olan ve Malatya'nın sanayileşmesinde, birçok insanımızın ekmek yemesinde emeği olan ve bugüne kadarki çalışması ve özverisiyle bu topraklara sunmuş olduğu katkılarıyla Malatya için çok önemli bir iş adamıdır. Ziyaretimizi, yapılan bu çok önemli çalışmayı hem yerinde görmek, hem de okulumuzun bir eksiği, ihtiyacı varsa bu konuda elimizden geleni yapmak amacıyla gerçekleştirdik. Aynı zamanda Sayın Mahmut Çalık Beyefendiye bu vesileyle teşekkür etmek istedik. Hizmetlerinin daim olması dileğiyle okulun yapımında emeği geçen bütün herkese teşekkür ediyorum" dedi.
Okul Müdürü Ramazan İlhan da, ziyaretten dolayı teşekkür ederek, "Böyle bir kampüsü Malatya'ya kazandıran, bu topraklarda doğmuş ve vefa borcunu yerine getiren değerli iş adamımız Mahmut Çalık Beyefendiye, hem Malatyalılar hem Okul Aile Birliği adına ne kadar teşekkür etsek azdır. Kampüs göründüğü gibi çok büyük ve muhteşem. Tesisin sadece dörtte biri yapılmıştır. Geri kalan kreş, ilkokul, ortaokul, öğretmen lojmanları, kız ve erkek pansiyon olmak üzere ayrı ayrı kurulacaktır" ifadelerini kullandı.
(BK-SO-Y)

12.02.2013 15:02:53 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT