1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Heyeti Kamyon Şoförleri İle Buluştu

Ak Parti Heyeti Kamyon Şoförleri İle Buluştu

Ak Parti Heyeti Kamyon Şoförleri İle Buluştu
A+A-

AK Parti Merkez İlçe Yönetimi, kamyon şoförleri ile kahvaltıda buluştu. AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kamyonet durağı şoför

AK Parti Merkez İlçe Yönetimi, kamyon şoförleri ile kahvaltıda buluştu.
AK Parti Zonguldak Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman, Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kamyonet durağı şoförleri ile buluştu. Durak Başkanı Ömer Ağar Yılmaz, "Size ve teşkilatınıza çalışmalarınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Belediye olarak hizmet alamıyoruz. Araçlarımızı teknik aletleri bozuluyor. Yollar bozuk, çalışma yok. Sıkıntılar çok. Kar yağdığında yollar açılmıyor. Yollar köstebek yuvası gibi. Arkadaşlarımız belediyeye ücret ödüyorlar, yollar aynı duruyor. Araçlarımız muayeneye gidiyor. Bir seneye kalmadan araçlar hurda haşat oluyor" diye konuştu.
AK Parti Merkez İlçe Başkanı Metin Karaduman ise "Dolmuşçu, taksici ve kamyon şoförü arkadaşlarımızla program kararı aldık. Dolmuşçu ve taksici esnafımıza ziyaretlerimizi yaptık. Bu gün de kamyonet durağındaki arkadaşlarımızla sohbet imkanı yapmak istedik. Amacımız sizlerin sorunlarını dinlemek, parti olarak yapabileceğimiz bir şey varsa sizlere katkı vermektir. Teşkilat olarak bizim seçim hedefimiz yok, hizmet hedefimiz ve hizmet aşkımız var. Sizlere eğer katkı verebiliyorsak bulunduğumuz makamda mutlu oluyoruz. Bizim amacımız hizmettir. Zonguldak adına yapılacak olan yerel hizmetlerle ilgili bir şeyler yapamıyoruz. Ama sizlerden aldığımız talep ve isteklerimizi belediye meclisindeki arkadaşlarımıza ileterek sorunların çözülmesi için katkı sağlamaya çalışıyoruz" dedi.
(OA-OA-Y)

19.01.2013 14:09:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT