1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Haftalık İstişare Toplantısı Yapıldı

Ak Parti Haftalık İstişare Toplantısı Yapıldı

Ak Parti Haftalık İstişare Toplantısı Yapıldı
A+A-

Ak Parti Eskişehir Teşkilatı, haftalık istişare toplantısını yaptı. Başkent Öğretmen evinde gerçekleştirilen toplantıya, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir Milletvekilleri Salih Koc

Ak Parti Eskişehir Teşkilatı, haftalık istişare toplantısını yaptı.
Başkent Öğretmen evinde gerçekleştirilen toplantıya, Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Nabi Avcı, Eskişehir Milletvekilleri Salih Koca ve Ülker Can, AK Parti İl Başkanı Süleyman Reyhan, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı ile İl Genel Meclis Başkanı Ahmet Yapıcı katıldı. Toplantının detaylarıyla alakalı konuşan İl Başkanı Süleyman Reyhan, verimli bir toplantı gerçekleştirdiklerini belirterek, Eskişehir için tam kadro olarak çalıştıklarını söyledi. Reyhan, toplantıda konuşulan konulara ilişkin detayları aktararak, "Milli Eğitim Bakanımız Nabi Avcı başta Eskişehir olmak üzere Şubat ayı mazeret atamaları ve il içi mazeret atamaları ile ilgili bizleri bilgilendirdi. Bakanımız il içi atamaların da bu hafta içinde tamamlanacağının bilgisini verdi. AK Parti Eskişehir Milletvekili Plan ve Bütçe Komisyonu üyesi Salih Koca Eskişehir'e yapılan yatırımlar ve Bağlar Geçidi ile ilgili bilgilendirme yaptı. Sağlık, aile, çalışma ve sosyal işler komisyonu üyesi milletvekilimiz Ülker Can kampus hastane çalışmaları hakkında bizleri bilgilendirdi. Vekilimizin verdiği bilgilere göre hastanenin ihale süreci başladı ve mart ayı içinde birinci teklifler alınacak. 2013 yılı içinde de bin 100 yataklı kampus hastanemizin temeli atılacak. Plan ve bütçe komisyonu üyesi milletvekilimiz Salih Koca da 2013 yatırım planında Eskişehir'e yapılması planlanan yatırımlar ile ilgili bilgilendirmede bulundu" dedi.
Reyhan, Odunpazarı Belediye Başkanımız Burhan Sakallı'nın ise toplantıda kendilerini, Kızılinler, Eşenkara termal sağlık turizmi projesi ve kentsel dönüşüm çalışmaları hakkında bilgilendirdiğini kaydetti.
(KÇ-YS)

12.02.2013 15:50:10 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT