1. HABERLER

  2. SİYASET

  3. Ak Parti Grup Toplantısı (1)

Ak Parti Grup Toplantısı (1)

Ak Parti Grup Toplantısı (1)
A+A-

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, "Biz tam 10 yıldır 'anneler ağlamasın' diye bedenini, yüreğini ortaya koyan bir iktidarız" dedi. Partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşan Başbakan Erdoğan, şiddet

Başbakan Recep Tayip Erdoğan, "Biz tam 10 yıldır 'anneler ağlamasın' diye bedenini, yüreğini ortaya koyan bir iktidarız" dedi.
Partisinin TBMM'deki grup toplantısında konuşan Başbakan Erdoğan, şiddetin ve terörün sona erdirilmesi için samimi bir gayret içinde olduklarını söyledi. Şiddetin, davasına inananlar için asla bir yöntem olamayacağını ifade eden Başbakan Erdoğan, "Ateş ve gözyaşı aynı toprağa düşüyor, kurşun hangi adrese giderse gitsin ağlayan analar oluyor. Benim yakın arkadaşlarım, kardeşlerim kalleşçe şehit edildi ama hiçbir zaman elimize silah almayı aklımızın ucun geçirmedik. Sokağa çıkıp anarşi üretmeyi aklımızın ucundan bile geçirmedik. Biz inançlarımıza güvendik, aziz milletimizin bizimle aynı safta olduğuna inandık. Şiddet, davasına inananlar için asla bir yöntem olamaz. Şiddeti ve terörü sona erdirmenin samimi gayreti içindeyiz" diye konuştu.
(DY-OK-Y)

15.01.2013 12:36:52 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT