1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Erdemli İlçe Yönetiminden Türker'e Ziyaret

Ak Parti Erdemli İlçe Yönetiminden Türker'e Ziyaret

Ak Parti Erdemli İlçe Yönetiminden Türkere Ziyaret
A+A-

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Halit Çortul ve parti yönetim kurulu üyeleri, Erdemli Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü'ne atanan Mehmet Türker'i ziyaret etti. Ziyaret sırasında konuşan AK Pa

AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Halit Çortul ve parti yönetim kurulu üyeleri, Erdemli Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü'ne atanan Mehmet Türker'i ziyaret etti.
Ziyaret sırasında konuşan AK Parti Erdemli İlçe Başkanı Halit Çortul, ciddi bir üretimle ülke ekonomisine katkı sunan Erdemli çiftçisinin teşviklerden ve hibelerden olabildiğince faydalanması gerektiği düşüncesinde olduklarını söyledi. Çortul, "Bu açıdan yapılabilecek çalışmalara desteğimiz tam olacaktır. Uzmanlarımızın sahaya inerek çiftçimize daha iyi hizmet vereceklerini umuyoruz" dedi.
Gıda, Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürü Mehmet Türker ise proje birimi kurmak için girişimlerinin olacağını belirterek, "Kesinlikle ufkumuzu açmak zorundayız. Öncelikle tarım da ilçemizin güçlü yanlarını, zayıf yanlarını, artılarını, eksilerini iyi belirlemek zorundayız. Bizlerde çiftçilerimizin hibe programlarından olabildiğince istifade etmelerini istiyoruz" diye konuştu.
Ziyaret sırasında sohbeti bölgenin tarımsal konuları oluşturdu.
(OKİ-Y)

18.01.2013 10:13:25 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT