1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Erdemli İlçe Teşkilatı'ndan Aşure Etkinliği

Ak Parti Erdemli İlçe Teşkilatı'ndan Aşure Etkinliği

Ak Parti Erdemli İlçe Teşkilatından Aşure Etkinliği
A+A-

Mersin'in Erdemli İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen 'Aşure Günü' etkinliğinde kazanlar dolusu aşure vatandaşlara dağıtıldı. Merkez mahallesindeki part

Mersin'in Erdemli İlçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı tarafından Muharrem ayı dolayısıyla düzenlenen 'Aşure Günü' etkinliğinde kazanlar dolusu aşure vatandaşlara dağıtıldı.
Merkez mahallesindeki parti binası önünde gerçekleştirilen etkinlikte konuşan AK Parti İlçe Başkanı Halit Çortul, kadın kolları tarafından gerçekleştirilen etkinliği son derece anlamlı bulduğunu belirtti. Çortul, "Kadın kollarımızın düzenlediği bu etkinliğin amacı birlik ve beraberlik bağlarını güçlendirmek, kardeşlik duygularını pekiştirmektir. Etkinlikte emeği geçen kardeşlerimize, bizleri yalnız bırakmayan vatandaşlarımıza teşekkür ediyoruz" dedi.
AK Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Mehri Bilgen ise, "Aşure içerisine konulan gıdaların yanında, çok önemli olan kardeşlik, birlik ve beraberlik, dostluk, sevgi, saygı, hoşgörü gibi güzel anlamları da taşımaktadır" diye konuştu.
Etkinliğe vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
(OKİ-Y)

13.12.2012 15:56:07 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT