1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Edirne İl Başkanı Kahve:tüm Edirne Halkı Olarak Bakanımıza Sahip Çıkmalıyız

Ak Parti Edirne İl Başkanı Kahve:tüm Edirne Halkı Olarak Bakanımıza Sahip Çıkmalıyız

Ak Parti Edirne İl Başkanı Kahve:tüm Edirne Halkı Olarak Bakanımıza Sahip Çıkmalıyız
A+A-

AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve kabinede yapılan değişikliğin ardından Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu'nin Sağlık Bakanı olması nedeniyle bir basın toplantısı düzenledi. Kahve topl

AK Parti Edirne İl Başkanı Müjdat Kahve kabinede yapılan değişikliğin ardından Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu'nin Sağlık Bakanı olması nedeniyle bir basın toplantısı düzenledi. Kahve toplantıda yaptığı açıklamada Bakanımıza partili partisiz tüm Edirne halkı olarak, Edirne'nin menfaatleri için sahip çıkmalıyız dedi.
Kahve AK Parti İl binasında yaptığı toplantıda, "Milletvekilimiz Mehmet Müezzinoğlu'nin Sağlık Bakanlığına atanması ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun. Başbakanımızın gösterdiği teveccühe teşekkür ediyoruz. 1.5 yıllık vekillikten sonra gelen Bakanlık Edirne'de çok şeyin hızla değişeceği gösterdi. Edirne'nin iktidara yeterince oy vermediği için cezalandırıldığı bazıları tarafından söyleniyordu. Türkiye genelinde en düşük oy veren il olmamıza rağmen vekilimizin bakan olması Başbakanımızın Trakya'ya bakışını gösteriyor. Çok sevinçliyiz bu gurur Edirnemizindir. Sorumluluklarımızda bir kat daha arttı. Bakanımızı partili partisiz Edirne'nin menfaatleri için sahiplenmemiz gerekiyor. Bakanımız şu anda İstanbul'da Başbakanımızın dayısının cenaze töreninde oradan Ankara'ya geçecek ve devir teslim töreninin ardından görevi devralacak" dedi.

25.01.2013 14:53:20 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT