1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Dinamik Ve Reformist Bir Partidir

Ak Parti Dinamik Ve Reformist Bir Partidir

Ak Parti Dinamik Ve Reformist Bir Partidir
A+A-

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'nın Afyon'da gerçekleştirdiği İstişare Toplantısını değerlendiren TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün; "Çok verimli b

AK Parti Sakarya İl Başkanlığı'nın Afyon'da gerçekleştirdiği İstişare Toplantısını değerlendiren TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün; "Çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. Geçmişi değerlendirerek geleceği yakalamak için projeler tasarlıyor ve bu toplantılarda projelerimizi konuşuyor, görev paylaşımı yapıyoruz. AK Parti sadece seçim zamanlarında değil her zaman çalışma yürüten, milletimizin yanında olan, dinamik ve reformist bir partidir" dedi.
AK Parti Sakarya İl Başkanlığı Afyon'da İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi. İstişare toplantısını değerlendiren TBMM İnsan Hakları Komisyonu Başkanı ve AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün, 10 yıldır iktidarda olduklarını belirterek; "İnşallah 2023 yılına da AK Parti iktidarı ile gireceğiz. Çok verimli bir toplantı gerçekleştirdik. İstişare toplantıları düzenleyerek yaşadığımız durumu ve bundan sonra neler yapacağımızı değerlendirmemiz gerekiyor. Geçmişi değerlendirerek geleceği yakalamak için projeler tasarlıyor ve bu toplantılarda projelerimizi konuşuyor, görev paylaşımı yapıyoruz. 2014 hedeflerine yönelik olarak belediye başkanlarımız sunum yapıyorlar. Yeni Büyükşehir Kanunu çerçevesinde neler yapabileceğimizi hep birlikte değerlendirdik. AK Parti sadece seçim zamanlarında değil her zaman çalışma yürüten, milletimizin yanında olan, dinamik ve reformist bir partidir. Sürekli yeni projeler ortaya koyarak vatandaşlarımızı daha güzel yarınlara kavuşturmak için çalışmalarına devam eden bir partidir. Sürekli pedal çeviriyoruz. Pedal çevirmediğimizde düşeceğimizin bilincindeyiz" ifadelerini kullandı.
(BCT-BCT)

28.01.2013 16:10:03 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT