1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Dağbeli'ni Ziyaret Etti

Ak Parti Dağbeli'ni Ziyaret Etti

Ak Parti Dağbelini Ziyaret Etti
A+A-

AK Parti Döşemealtı İlçe Başkanlığının organizasyonunda Dağbeli'ne ziyaret gerçekleştirildi. Ziyarete il ve İlçe Gençlik Kolları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin T

AK Parti Döşemealtı İlçe Başkanlığının organizasyonunda Dağbeli'ne ziyaret gerçekleştirildi.
Ziyarete il ve İlçe Gençlik Kolları, ilçe yönetim kurulu üyeleri, Döşemealtı Belediye Başkanı Nurettin Tursun ve partililer katıldı. Dağbeli'nde esnafı ziyaret ederek sohbet eden AK Parti İlçe Başkanı Yusuf Mayıslar ile Belediye Başkanı Nurettin Tursun, kahvahanede ise vatandaşların sorun ve talepleri dinledi. Başkan Tursun, yürütülen belediye hizmetleri hakkında bilgi verirken, Yusuf Mayıslar ise yeni Büyükşehir Belediye yasasını anlattı.
Daha sonra Dağ İlköğretim Okulu'nda incelemede bulunan AK Parti heyeti ve Belediye Başkanı Nurettin Tursun, okul yönetimi tarafından hazırlanan dosyayı inceledi ve yapılması gerekenler konusunda harekete geçilmesi yönünde ilgili birimlerle görüşme gerçekleştirdi.
Düzenlenen programda Dağbeli Belediye Başkanı Ali Gökay da katılırken, AK Parti Döşemealtı İlçe Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Muhammet Ural, Mehmet Sarılar ve yönetim kurulu üyeleri hazır bulundu.
(SK-Y)

29.12.2012 14:37:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT