1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Bursa Milletvekili Aydın Lapseki Teşkilatıyla Buluştu

Ak Parti Bursa Milletvekili Aydın Lapseki Teşkilatıyla Buluştu

Ak Parti Bursa Milletvekili Aydın Lapseki Teşkilatıyla Buluştu
A+A-

AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde temaslanda bulundu. AK Parti İlçe Başkanı Murat Gürşen, teşkilat üyeleriyle birlikte Bursa Milletvekili İsmail Aydın'ı ağırla

AK Parti Bursa Milletvekili İsmail Aydın, Çanakkale'nin Lapseki ilçesinde temaslanda bulundu.
AK Parti İlçe Başkanı Murat Gürşen, teşkilat üyeleriyle birlikte Bursa Milletvekili İsmail Aydın'ı ağırladı. Aydın teşkilat üyelerine sandık çalışmasının önemini anlattı. Çeşitli yöntemlerle vatandaşları rahatsız etmenin bir manası olmadığını söyleyen Aydın, sandık bazı çalışmalarda birlik ve beraberliğin sağlanması halinde başarının geleceğini kaydetti.
Gündemde sıcaklığını koruyan terör örgütü PKK'ya da değinen Aydın, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın 'Barış ve Kardeşlik Projesini' hatırlatarak, "Maalesef terör örgütü tüm parti ve siyaset dünyası için çok büyük bir tehlikedir. Biz Başbakan Erdoğan'ın projesini de sonuna kadar destekledik. Buradaki amaç kangren olan parmağı kesip atmaktı. Şimdi baktığımızda tüm dış güçlerin hepsinin kanlı terör örgütünde parmağı olduğunu açıkça görüyoruz. Bizler 2023 hedeflerimizi gerçekleştirmek istiyorsak bu belayı tamamıyla bitirmemiz gerekiyor. AK Parti'ye baktığımızda oyların yüzde 52'lerde yüzde 55'lere kadar dayandığını görüyoruz. Yani AK Parti oy üstüne oy koyuyor. Şimdi iktidar garantideyken bizler istesek teröre bulaşmadan gene iktidar oluruz. Fakat Başbakan Erdoğan'ın politikasında buna yer yok. Biz iktidarı da kaybetsek, aziz milletimizin refahı için bu belayı bitireceğiz diyor. Ak Parti iktidarı bile bir kenara atıp, terör örgütü PKK ile mücadelesine azimle ve kararlılıkla devam edecektir. Bizler de bu iktidara sahip çıkıp yalnızca milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.
(MU-GD-MŞ)

05.01.2013 18:23:11 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT