1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Bölge Toplantısı'nda "kozan" Rüzgarı

Ak Parti Bölge Toplantısı'nda "kozan" Rüzgarı

Ak Parti Bölge Toplantısında kozan Rüzgarı
A+A-

AK Parti Adana İl Başkanlığı tarafında TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde hafta sonu gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda Kozan rüzgarı esti. Ekonomi Bakanı Zafer Çağlay

AK Parti Adana İl Başkanlığı tarafında TÜYAP Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi'nde hafta sonu gerçekleştirilen Yerel Yönetimler Bölge Toplantısı'nda Kozan rüzgarı esti.
Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Kültür ve Turizm Bakanı Ömer Çelik'in yanısıra Adana, Gaziantep, Hatay, Kahramanmaraş, Kilis, Mersin, Osmaniye milletvekileri, teşkilat yöneticileri ve belediye başkanlarının katıldığı toplantıda katılımcılara Kozan'dan getirilen portakal ve bal şerbeti ikram edildi. Bakan Çelik, toplantı öncesinde kendisine ikram edilen bal şerbetini önce misafirlere ikram etti. Toplantı sonunda da programa katılan davetlilere bir takım hediyeler verildi.
Kozan Belediyesinin ikramlarından tadan, Ak Parti Adana Milletvekili Ali Küçükaydın, "Kozan Belediyesinin bu etkinliği çok güzel hem görsel olarak hem de çorba sebili ve bal şerbeti ikramı için teşekkür ediyoruz. Kozan her yerde farklı" dedi.
(EKA-AKL-Y)

28.01.2013 16:39:29 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT