1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Aşure Dağıttı

Ak Parti Aşure Dağıttı

Ak Parti Aşure Dağıttı
A+A-

AK Parti İl Kadın Kolları tarafından aşure dağıtımı gerçekleştirildi. AK Parti İl Kadın Kolları tarafından Cumartesi günü öğlen namazının ardından Gazipaşa Caddesinde Halk Bankası önünde gerçekleş

AK Parti İl Kadın Kolları tarafından aşure dağıtımı gerçekleştirildi.
AK Parti İl Kadın Kolları tarafından Cumartesi günü öğlen namazının ardından Gazipaşa Caddesinde Halk Bankası önünde gerçekleştirilen aşure dağıtımına vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanlığının düzenlediği aşure dağıtım etkinliğine AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, AK Parti İlçe Başkanı Metin Karaduman, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Havva Yılmaz ile birlikte, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile kadın kolları üyeleri katıldı.
Aşure dağıtımı etkinliği için açıklamada bulunan AK Parti İl Başkanı Hamdi Uçar, Muharrem ayı dolayısıyla kadın kollarının yaklaşık bin kişiye aşure dağıttığını söyledi.
Birlik ve beraberliğin, dayanışma kültürünün yaygınlaşması açısından bu tür etkinliklerin önem taşıdığını söyleyen Uçar, ''Muharrem ayını yaşamanın mutluluğu içindeyiz. Türkiye'nin her yerinde halka aşure ikram ediliyor. Kadın kollarımız da kentte vatandaşlarımıza ikramda bulunuyor. Halkımız da yoğun ilgi gösteriyor. Bu birlik ve beraberliğin her zaman sürmesini diliyorum'' dedi.
(SA-SA-Y)

09.12.2012 15:57:40 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT