1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti, Alaşehir'de Gitmedik Köy Ve Belde Bırakmadı

Ak Parti, Alaşehir'de Gitmedik Köy Ve Belde Bırakmadı

Ak Parti, Alaşehirde Gitmedik Köy Ve Belde Bırakmadı
A+A-

AK Parti Alaşehir İlçe Başkanı Yaşar Çataldere, Kadın Kolları Başkanı Rukiye Kocataş ile İl Genel Meclisi üyeleri Ali Çürük ve Fedai Kozan, ilçenin 65 köyü ve 6 beldesini ziyaret ederek 2013 yılına hı

AK Parti Alaşehir İlçe Başkanı Yaşar Çataldere, Kadın Kolları Başkanı Rukiye Kocataş ile İl Genel Meclisi üyeleri Ali Çürük ve Fedai Kozan, ilçenin 65 köyü ve 6 beldesini ziyaret ederek 2013 yılına hızlı başladı. Yapılan gezilerde köylerin ve beldelerin ihtiyaçları belirlendi, çözüm üretilmesi konusunda çalışma başlatıldı.
Köy ve beldelere yapılan gezilerde yol, asfalt, su, parke taş, kanalizasyon, düğün salonu, çocuk oyun grupları, okulların bakımı, mezarlıkların bakımı gibi ihtiyaçların ilk sıraları aldığının tespit edildiğini kaydeden AK Parti İlçe Başkanı Yaşar Çataldere, "Köylerimizi ve beldelerimizi teker teker ziyaret ettik. İlimiz büyükşehir oldu. İlçemizde bu kapsamda büyükşehir içerisine girdi. Büyükşehir ile ilgili çalışmalar da başladı. Ancak biz büyükşehir olmamış gibi hareket ederek, ocak ayı içerisinde Kadın Kolları başkanımız ve İl Genel Meclisi üyelerimizle bereber 65 köyümüz ve 6 beldemizi ziyaret ederek, muhtarlarımızdan ve halen mevcut olan belediye başkanlarımızdan ihtiyaçlarını ve 2013 yılı içerisinde nasıl bir çalışma yapabileceğimizi tespit etmek istedik. Yaptığımız gezi sonunda ihtiyaçları önceliklerine göre sıraladık. Şimdi bu hizmetleri yerine getirmeye başlayacağız" dedi.

08.02.2013 10:27:28 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT