1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Parti Alaca Gençlik Kolları'nda Nöbet Değişimi

Ak Parti Alaca Gençlik Kolları'nda Nöbet Değişimi

Ak Parti Alaca Gençlik Kollarında Nöbet Değişimi
A+A-

AK Parti Çorum Alaca Gençlik Kolları Başkanlığı'na Emre Çağlar getirildi. AK Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen devir teslim törenine Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, Alaca İlçe Başkanı Ümit

AK Parti Çorum Alaca Gençlik Kolları Başkanlığı'na Emre Çağlar getirildi.
AK Parti İlçe Başkanlığında düzenlenen devir teslim törenine Belediye Başkanı Muhammet Esat Eyvaz, Alaca İlçe Başkanı Ümit Tokgöz, parti üyeleri ve gençlik kolları üyeleri katıldı.
Törende bir konuşma yapan Belediye Başkanı Muhammet Eyvaz, gençlik kollarının AK Parti'ye her zaman heyecan verdiğini belirterek, gençlik kollarının siyasi partilerinin yükünü çektiğini ve yan kol görevini gördüğünü söyledi. Eyvaz, siyasi çalışmalarda gençlere özverili çalışmalarından dolayı minnettar olduklarını belirtti.
AK Parti gençliğiyle her seçimlerden yüzlerinin akıyla çıktıklarını dile getiren Eyvaz, "Yeni gençlik, eski gençlik kolları olarak yine hep birlikte programlar yapmaya devam edin" çağrısında bulundu.
Gençlik kollarında yeni bir başlangıcın oluğunu anlatan Başkan Eyvaz, "İnşallah yeni arkadaşlarımızın başlangıcı da heyecanımız, programlarımız ve hizmetlerimizin artmasına vesile olur. Yeni, eski ayrımı olmadan birlikte çalışmalısınız" diye konuştu.
Eyvaz, Alaca'nın sorunlarını AK Parti kadroları haricinde kimsenin çözemeyeceğini belirtti. AK Parti döneminde Alaca'nın TOKİ'sine, Yüksek Okulu'na, sıcak asfaltına ve bunun gibi birçok hizmete kavuştuğunu söyleyen Başkan Eyvaz, "Biz olmasak siz ne getiririsiniz sorusuna ise rakiplerimiz verecek cevap bulamamaktadır. Onun için diyorum ki; Alaca'nın tarihini değiştirecek bizden başka kadrolar yok. Gençlik kollarına bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da kapım her zaman açıktır. Gündelik çalışmalara kendimizi kaptırıp sizleri zaman zaman unutmuş olabiliriz. Ancak sizler bizleri unutmayın ve bizleri yormaya devam edin" dedi.
AK Parti İlçe Başkanı Ümit Tokgöz de, kendisinin de ilçede gençlik kollarının kurucuları arasında yer aldığını belirterek, "Başbakanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile birlikte çıktığımız bu yolda, onun çizgisinden ayrılmadan yolumuza devam ediyoruz" dedi.
Hizmet, plan ve proje zenginliği açısından daha önce böyle bir dönemin olmadığını kaydeden Tokgöz, "AK Parti ile birlikte hizmet ve hizmetin kalitesi arttı. Projeler çoğaldı. Bu dönemin bundan sonrada bu şekilde devam edecek. Gençlik Kolları Başkanlığı'na seçilen Emre Çağlar'ı kutluyor, görevinde başarılar diliyorum. Fatih Özdemir arkadaşımız başkanlık görevini devretmiş olabilir ancak partimize olan hizmetinin aynı şekilde devam edeceğine inanıyorum" ifadelerini kullandı.
AK Parti Alaca Gençlik Kolları Başkanı Emre Çağlar ise, devraldığı hizmet bayrağını daha ileri taşıyacağını belirtti.
(ŞD-BÖ)

10.01.2013 19:22:32 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT