1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Kadınlar Ormanlık Alana Fidan Dikti

Ak Kadınlar Ormanlık Alana Fidan Dikti

Ak Kadınlar Ormanlık Alana Fidan Dikti
A+A-

Eskişehir'de AK Partili kadınlar "Bir Kadın Bir Ağaç" sloganı ile Kocakır Ormanlık Alanı'na fidan dikti.. Kocakır Ormanlık alanın üst tarafında bulunan boşluk araziyi ağaçlandıran AK Partili kadınl

Eskişehir'de AK Partili kadınlar "Bir Kadın Bir Ağaç" sloganı ile Kocakır Ormanlık Alanı'na fidan dikti..
Kocakır Ormanlık alanın üst tarafında bulunan boşluk araziyi ağaçlandıran AK Partili kadınlar soğuk havaya ve çamura rağmen bir saat içinde 300 fidanı toprakla buluşturdu. Dikim işinde çalışan kadın işçilerde misafirlere yardım etti.
AK Parti Kadın Kolları Başkanı Fecir Üçkaya, 81 ilde eş zamanlı olraka yapılan AK Kadınlar Ormanı'na bir üyeye on fidanla destek veren Orman Bölge Müdürü ve çalışanlarına teşekkür etti. Üçkaya, "Eskişehir'de 32 bin kadın üyemiz bulunmakta. Bu çalışmada üye başına on ağaç dikimi gerçekleştirilerek 300 bin sedir ve karaçam fidanı 25 bin hektarlık alanda toprakla buluşturulacak" dedi.
Dikim törenine Odupazarı İlçe kadın Kolları Başkanı Esra Çetin, Tepebaşı İlçe Kadın Kolları Başkanı Figen Baycan, Orman İşletme Müdürü Mustafa Doğan, Merkez Orman İşletme Şefi Esat Şimşek katıldı.
(HÖ)

07.12.2012 15:23:17 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT