1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Gençlerden Kaymakama Ziyaret

Ak Gençlerden Kaymakama Ziyaret

Ak Gençlerden Kaymakama Ziyaret
A+A-

AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolları üyeleri Osmangazi Kaymakamı Osman Taştan'ı ziyaret etti. Osmangazi ilçesinin yüz ölçümü ve nufüs bakımında büyük olduğunu belirten Taştan, "Bursa'nın kalbini

AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolları üyeleri Osmangazi Kaymakamı Osman Taştan'ı ziyaret etti.
Osmangazi ilçesinin yüz ölçümü ve nufüs bakımında büyük olduğunu belirten Taştan, "Bursa'nın kalbinin attığı bir ilçede yönetici olmak zor olduğu kadar büyük bir onurdur. Tabii ki bu zorluklara göğüs germek, yapılan çalışmaları özenle takip etmek için büyük gayret sarf ediyoruz. Özellikle dikkat ettiğimiz hususların başında vatandaş memnuniyeti geliyor. Size gelen vatandaşı memnun ederseniz, aldığınız sonuç da sizi memnun eder. Odak noktamız vatandaşın memnuniyeti, huzuru ve refahıdır" dedi.
AK Parti Osmangazi İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ali Sait Adiloğlu ise, "Biz gençler yönetime katkı koymak için çalışıyoruz. Önümüzde yerel seçimler var, seçimlere gençlik olarak tam donanımlı bir şekilde hazırlanıyoruz. 2014 mahalli seçimlerinde ilk defa oy kullanacak genç kardeşlerimizle bir araya gelerek partimizin çalışmalarını, misyonunu ve 2002'den bugune yaşanan değişimi kendilerine aktaracağız" diye konuştu.
(MŞ)

19.02.2013 15:48:30 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT