1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ak Gençlerden Birlik Ve Beraberlik Gecesi

Ak Gençlerden Birlik Ve Beraberlik Gecesi

Ak Gençlerden Birlik Ve Beraberlik Gecesi
A+A-

Eskişehir'de, Ak Partili gençler birlik ve beraberlik gecesi düzenledi. Programa Ak Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hakkı Civelekler, Teşkilat Başkanı Volkan

Eskişehir'de, Ak Partili gençler birlik ve beraberlik gecesi düzenledi.
Programa Ak Parti Eskişehir Milletvekili Salih Koca, Ak Parti İl Başkan Yardımcısı Hakkı Civelekler, Teşkilat Başkanı Volkan Doğan, Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çizmelioğlu, Kadın Kolları Başkanı Fecir Üçkaya, Odunpazarı Kadın Kolları Başkanı Esra Çetin, teşkilat üyeleri, öğrenci velileri ve davetliler katıldı. AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Hakan Çizmelioğlu'nun konuşmasıyla başlayan program, teşkilat çalışmalarının sinevizyonda gösterilmesi, tiyatro gösterisi ve okunan şiirlerle devam etti.
Gecenin konuşmasını yapan Çizmelioğlu, çeşitli sosyal faaliyetlerin gerçekleşmesinin öneminden bahsederek, "Bu güzel programı bizler için hazırlayan liseli kardeşlerimize teşekkür ediyorum. Kardeşlerimizin tiyatro ve diğer kültürel faaliyetlerde bulunması bizleri ayrıca memnun etmektedir. Çünkü bu faaliyetler, onların ileride bilinçli ve sorgulayıcı ferler olacaklarına işarettir. Kardeşlerimizin bu tarz faaliyetlerinin devam etmesini ve bu yönde kendilerini geliştirmelerini canı gönülden istiyorum"
Program, teşkilat üyeleri ve gençlerin sahnede toplu fotoğraflar çekinmesiyle son buldu.
(KÇ-MŞ)

12.02.2013 14:56:43 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT