1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Ailesini Geçindiremediği İçin Çatıya Çıktı

Ailesini Geçindiremediği İçin Çatıya Çıktı

Ailesini Geçindiremediği İçin Çatıya Çıktı
A+A-

Bursa'nın Karacabey ilçesinde bir şahıs, iş bulamadığı için çatıya çıkarak intihar etmek istedi. Polisler tarafından ikna edilen baba, "Her şeyi eşim ve çocuklarım için yaptım" dedi. Karacabey'de yaz

Bursa'nın Karacabey ilçesinde bir şahıs, iş bulamadığı için çatıya çıkarak intihar etmek istedi. Polisler tarafından ikna edilen baba, "Her şeyi eşim ve çocuklarım için yaptım" dedi.
Karacabey'de yazın tarım işçiliği yapan ve geçtiğimiz günlerde bir yerel gazeteye yaptığı açıklamada 8, 4 ve 1 yaşlarında 3 çocuğu olduğunu belirtip kış aylarında geçinemediklerini anlatarak düzenli iş isteyen Barış D., sesini duyuramayınca intihar etmek istedi. Barış D., iş bulamadığı gerekçesiyle Cumhuriyet Alanı'nda bulunan İsmail Hakkı Atış İş Merkezi'nin çatısına çıktı. Polis ekipleri, uzun süre ikna etmeye çalıştıkları Barış D.'yi bir anlık dalgınlığından faydalanarak bulunduğu yerden indirdi. Baba çatıdan inerken, "Her şeyi ailem için yaptım" dedi.
Olayın ardından Kaymakam Ahmet Yurtsever'in talimatıyla 3 çocuk babası Barış D.'ye yakacak ve gıda yardımı yapıldığı belirtildi.
(YS-GS-Y)

18.01.2013 10:58:22 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT