1. HABERLER

  2. GÜNCEL

  3. Ailesi Engin Temel Cinayetinin Aydınlatılmamasına Tepkili

Ailesi Engin Temel Cinayetinin Aydınlatılmamasına Tepkili

Ailesi Engin Temel Cinayetinin Aydınlatılmamasına Tepkili
A+A-

İstanbul'da 4 yıl önce öldürülen bar işletmecisi Engin Temel cinayetinin hala aydınlanmaması Malatya'daki ailesinin tepkisine neden oluyor. Malatya'da oturan Engin Temel'in babası Münir Temel, oğlu

İstanbul'da 4 yıl önce öldürülen bar işletmecisi Engin Temel cinayetinin hala aydınlanmaması Malatya'daki ailesinin tepkisine neden oluyor.
Malatya'da oturan Engin Temel'in babası Münir Temel, oğlunun vefatının 4'ncü yılında mezarı başında dua okuyup, bir an önce katilin bulunmasını istedi. Baba Münir Temel yaptığı açıklamada, "İstanbul polisinin tüm çalışmalarına rağmen, savcıların çalışmasına rağmen bir sonuç alınmadı. Evrak olarak 14 klasör, 500'den fazla kişinin ifadesi alındı, 30'dan fazla ihbar ve değerlendirmeler, buna rağmen sonuca ulaşılamadı. Bu kadar çalışmasına rağmen, düşündürücüdür. Herhangi bir sonuca ulaşılamaması düşündürücüdür" ifadelerini kullandı.
Babası tarafından mezarı yanında adına çeşme de yaptırılan Engin Temel'in mezarına çiçekler koyup dua eden baba, bir an önce katilin bulunmasını istedi.
İstanbul Nişantaşı'nda Löve Bar işletmecisi 24 yaşındaki Engin Temel, 8 Aralık 2008 tarihinde, bar çıkışında sabaha karşı silahla öldürülmüştü. Bugüne kadar cinayet aydınlanamadı.
(NA-AŞ-Y)

09.12.2012 14:54:10 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT