1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aile Yaşam Merkezi Sergisine Büyük İlgi

Aile Yaşam Merkezi Sergisine Büyük İlgi

Aile Yaşam Merkezi Sergisine Büyük İlgi
A+A-

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi'nde tezhip, iğne oyası, tel kırma, resim, dekoratif ürünler ve fotoğrafçılıkla ilgili kursa katılan kursiyerlerin sergisi törenle açıldı. İl Kültür ve Turizm

Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi'nde tezhip, iğne oyası, tel kırma, resim, dekoratif ürünler ve fotoğrafçılıkla ilgili kursa katılan kursiyerlerin sergisi törenle açıldı.
İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü sergi salonunda açılan kursa Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Cumhuriyet Başsavcısı Mehmet Şahin, ile birlikte çok sayıda davetli katıldı.
Kırşehir Belediyesi Aile Yaşam Merkezi kursiyerleri tarafından hazırlanan serginin bir hafta süreli olarak açık olacağı öğrenildi. Kültür Müdürlüğü Sergi Salonu'ndaki sergiyi Vali Özdemir Çakacak ve Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci eşleriyle beraber açtı. Açılıştan sonra, sergiyi gezen protokol üyeleri en çok yağlı boya resimlerini beğendi. Sergide, tezhip, iğne oyası, tel kırma, resim, dekoratif ürünler ve fotoğrafçılıkla ilgili eserler bulunuyor.
(EÖ-AEK-SK)

25.12.2012 15:28:50 TSI

A+A-

HABERE YORUM KAT