1. HABERLER

  2. YEREL

  3. Aile İrşat Ve Rehberlik Bürosu Görevlilerinden Ziyaretler

Aile İrşat Ve Rehberlik Bürosu Görevlilerinden Ziyaretler

Aile İrşat Ve Rehberlik Bürosu Görevlilerinden Ziyaretler
A+A-

Malatya Müftülüğü Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu tarafından, kurumlar arası işbirliğiyle gerçekleştirilecek programlar için, bir dizi ziyaret yapıldı. İl Müftü Yardımcısı Cengiz Yağcı başkanlığında

Malatya Müftülüğü Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu tarafından, kurumlar arası işbirliğiyle gerçekleştirilecek programlar için, bir dizi ziyaret yapıldı.
İl Müftü Yardımcısı Cengiz Yağcı başkanlığında, Din Hizmetleri Uzmanı Fatime Geçici ile gerçekleştirilen ziyaretlerde; İl Emniyet Müdürlüğü, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü ve bazı hastanelere gidilerek, istişare yapıldı.
Müftü Yardımcısı Cengiz Yağcı, hastanelere olan ziyaretlerde amacın; Aile İrşat ve Rehberlik Bürosu'nun tanıtımını yapmak ve özelde hastane personeli, genelde sağlık hizmeti alan ve dini bilgi talep eden kişilere bu hizmeti vermek olduğunu belirtti. Yağcı, "Bu talep hastane yöneticileri tarafından oldukça olumlu karşılandı ve bu ziyaretlerin devamını beklediklerini ifade ettiler" dedi.
Emniyet Müdürlüğü ile Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'yle yapılan görüşmelerde ise, yıl içinde birlikte icra edilebilecek programlar görüşüldü.
(NA-SO-Y)

11.02.2013 13:44:27 TSI
A+A-

HABERE YORUM KAT